Europcar Pyrzowice

Wynajem samochodu w Poland > Pyrzowice

Sieć wypożyczalni Europcar Polska zaprasza Państwa do punktu wynajmu w Katowicach – Pyrzowicach, ul. Wolności 90.

Nasze biuro mieści się w hali Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice.

Ofertę wynajmu samochodów na terenie MPL Katowice w Pyrzowicach kierujemy do wszystkich Państwa podróżujących do i z Katowic oraz innych miast Górnego Śląska drogą powietrzną. Stale rozwijające się lotnisko i coraz większa liczba pasażerów korzystających z niego wywołała konieczność zapewnienia szybkiego i wygodnego dojazdu. Gwarantuje ją droga ekspresowa S1, łącząca Pyrzowice z węzłem drogowym w Podwarpiu. To informacja istotna szczególnie dla osób zwracających auto wypożyczone w innym punkcie wynajmu. Przypominamy, że w Europcar Polska taka usługa jest dostępna bez dodatkowych opłat.

Europcar Polska dysponuje bogatą flotą samochodów typu Mini, Compact, Standard, Economy, Intermediate, Full- size a także Minivans. Jeżeli zależy państwu na wynajęciu konkretnego modelu z danej kategorii, polecamy wcześniejszą rezerwację. Gwarantuje ona dostępność wybranego przez Państwa samochodu.

Wynajmujemy auta na dowolne okazje: podróże służbowe, wakacje i wyjazdy weekendowe poza miasto. Dla tych, którzy chcą spędzić aktywnie weekend polecamy odpoczynek w Dolinie Trzech Stawów, znajdującej się na obrzeżach miasta. Warto także odwiedzić Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze, który jest aktualnie największym tego typu obiektem w Polsce. Odległość od Katowic to niecałe 60 km a wrażenia niezapomniane.

Po zakończeniu podróży mogą Państwo zwrócić samochód w dowolnym punkcie Europcar w Polsce. Jest to usługa, która nie wymaga dodatkowych opłat a zdecydowanie ułatwia podróżowanie.

Zarezewuj teraz!

Zapraszamy po szczegóły naszej oferty na stronie internetowej lub do kontaktu z dowolnym biurem Europcar w Polsce.

Dlaczego wybrać Europcar w Pyrzowice

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Pyrzowice


Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

W Pyrzowice z Europcar

Vehicles in this location

Wypożyczalnia Samochodów - Znajdź Samochód

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu? Poznaj flotę wypożyczalni samochodów Europcar. Nowe samochody różnych klas, odpowiednie dla każdego Klienta. Masz doskonałą okazję aby wynająć coś specjalnego!

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!