Europcar Pyrzowice

Wynajem samochodu w Poland > Pyrzowice

Sieć wypożyczalni Europcar Polska zaprasza Państwa do punktu wynajmu w Katowicach – Pyrzowicach, ul. Wolności 90.

Nasze biuro mieści się w hali Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice.

Ofertę wynajmu samochodów na terenie MPL Katowice w Pyrzowicach kierujemy do wszystkich Państwa podróżujących do i z Katowic oraz innych miast Górnego Śląska drogą powietrzną. Stale rozwijające się lotnisko i coraz większa liczba pasażerów korzystających z niego wywołała konieczność zapewnienia szybkiego i wygodnego dojazdu. Gwarantuje ją droga ekspresowa S1, łącząca Pyrzowice z węzłem drogowym w Podwarpiu. To informacja istotna szczególnie dla osób zwracających auto wypożyczone w innym punkcie wynajmu. Przypominamy, że w Europcar Polska taka usługa jest dostępna bez dodatkowych opłat.

Europcar Polska dysponuje bogatą flotą samochodów typu Mini, Compact, Standard, Economy, Intermediate, Full- size a także Minivans. Jeżeli zależy państwu na wynajęciu konkretnego modelu z danej kategorii, polecamy wcześniejszą rezerwację. Gwarantuje ona dostępność wybranego przez Państwa samochodu.

Wynajmujemy auta na dowolne okazje: podróże służbowe, wakacje i wyjazdy weekendowe poza miasto. Dla tych, którzy chcą spędzić aktywnie weekend polecamy odpoczynek w Dolinie Trzech Stawów, znajdującej się na obrzeżach miasta. Warto także odwiedzić Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze, który jest aktualnie największym tego typu obiektem w Polsce. Odległość od Katowic to niecałe 60 km a wrażenia niezapomniane.

Po zakończeniu podróży mogą Państwo zwrócić samochód w dowolnym punkcie Europcar w Polsce. Jest to usługa, która nie wymaga dodatkowych opłat a zdecydowanie ułatwia podróżowanie.

Zarezewuj teraz!

Zapraszamy po szczegóły naszej oferty na stronie internetowej lub do kontaktu z dowolnym biurem Europcar w Polsce.

Dlaczego wybrać Europcar w Pyrzowice

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Pyrzowice


Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

W Pyrzowice z Europcar

Vehicles in this location

Wypożyczalnia Samochodów - Znajdź Samochód

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu? Poznaj flotę wypożyczalni samochodów Europcar. Nowe samochody różnych klas, odpowiednie dla każdego Klienta. Masz doskonałą okazję aby wynająć coś specjalnego!

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.