COVID-19 Informacje

Europcar Pyrzowice

Wynajem samochodu w Poland > Pyrzowice

Sieć wypożyczalni Europcar Polska zaprasza Państwa do punktu wynajmu w Katowicach – Pyrzowicach, ul. Wolności 90.

Nasze biuro mieści się w hali Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice.

Ofertę wynajmu samochodów na terenie MPL Katowice w Pyrzowicach kierujemy do wszystkich Państwa podróżujących do i z Katowic oraz innych miast Górnego Śląska drogą powietrzną. Stale rozwijające się lotnisko i coraz większa liczba pasażerów korzystających z niego wywołała konieczność zapewnienia szybkiego i wygodnego dojazdu. Gwarantuje ją droga ekspresowa S1, łącząca Pyrzowice z węzłem drogowym w Podwarpiu. To informacja istotna szczególnie dla osób zwracających auto wypożyczone w innym punkcie wynajmu. Przypominamy, że w Europcar Polska taka usługa jest dostępna bez dodatkowych opłat.

Europcar Polska dysponuje bogatą flotą samochodów typu Mini, Compact, Standard, Economy, Intermediate, Full- size a także Minivans. Jeżeli zależy państwu na wynajęciu konkretnego modelu z danej kategorii, polecamy wcześniejszą rezerwację. Gwarantuje ona dostępność wybranego przez Państwa samochodu.

Wynajmujemy auta na dowolne okazje: podróże służbowe, wakacje i wyjazdy weekendowe poza miasto. Dla tych, którzy chcą spędzić aktywnie weekend polecamy odpoczynek w Dolinie Trzech Stawów, znajdującej się na obrzeżach miasta. Warto także odwiedzić Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze, który jest aktualnie największym tego typu obiektem w Polsce. Odległość od Katowic to niecałe 60 km a wrażenia niezapomniane.

Po zakończeniu podróży mogą Państwo zwrócić samochód w dowolnym punkcie Europcar w Polsce. Jest to usługa, która nie wymaga dodatkowych opłat a zdecydowanie ułatwia podróżowanie.

Zarezewuj teraz!

Zapraszamy po szczegóły naszej oferty na stronie internetowej lub do kontaktu z dowolnym biurem Europcar w Polsce.

Dlaczego wybrać Europcar w Pyrzowice

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Pyrzowice


Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

W Pyrzowice z Europcar

Vehicles in this location

Wypożyczalnia Samochodów - Znajdź Samochód

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu? Poznaj flotę wypożyczalni samochodów Europcar. Nowe samochody różnych klas, odpowiednie dla każdego Klienta. Masz doskonałą okazję aby wynająć coś specjalnego!

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.