RozwińSzukaj

Fitrent

Fitrent – nowa usługa w Europcar! Wiesz już o naszej nowej usłudze Fitrent? Przygotowaliśmy ją z myślą o Klientach biznesowych, którzy cechują się dużą mobilnością i odbywają częste podróże służbowe lub wysyłają na nie swoich pracowników. Usługa Fitrent umożliwia wypożyczenie samochodu do firmy na dłuższy okres i co najważniejsze – nie wymaga wielu formalności.

Skąd pomysł?

Wypożyczalnia samochodów Europcar jako firma, która z powodzeniem działa na rynku wynajmu aut i zajmuje czołowe miejsce w Europie wśród wypożyczalni samochodów – ciągle się rozwija i stara jak najlepiej dostosowywać do potrzeb wypożyczających. Jak przystało na lidera, Europcar nieustannie rozszerza i udoskonala swoją ofertę,aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Do tej kategorii należą szczególnie Klienci biznesowi, którzy troszczą się nie tylko o własny komfort, lecz także o bezpieczeństwo i wygodę podróżowania swoich pracowników.

Szczegóły usługi

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o wynajem średnio- i długoterminowy. Oznacza to, że w wypożyczalni Europcar można wynająć samochód na okres powyżej miesiąca aż do roku! Jest to korzystne rozwiązanie dla tych Klientów, którzy potrzebują samochodu na dłuższy okres, ale nie zamierzają go ani kupować, ani brać w leasing. Usługa Fitrent jest skierowana szczególnie do firm charakteryzujących się dużą mobilnością, których skuteczne działanie wymaga migracji części pracowników.

Zalety Fitrent


Podstawową korzyścią, jak wypływa z usługi Fitrent jest to, że nie wymaga ona od Klientów poświęcania dużej ilości czasu oraz wypełnienia wielu skomplikowanych formalności. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem prostą i elastyczną alternatywę, która jest dostosowana do wymagań nawet najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź, co możesz otrzymać, w ramach Fitrent. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje, dotyczące naszej najnowszej usługi.

W ramach Fitrent zapewniamy m. in.:

  • dostawę samochodu na miejsce,
  • utrzymanie pojazdu,
  • ubezpieczenia
  • całodobową pomoc Assistance.
  • Opcjonalnie oferujemy także usługę zarządzania flotą  z dedykowanym ekspertem oraz indywidualnie zaprojektowanym planem działań obejmującym m. in. konserwację auta oraz rozmieszczenie floty.

 Klienci mogą dokonywać rezerwacji telefonicznie oraz mailowo. Osoby zainteresowane wynajmem długoterminowym w ramach usługi Fitrent będą mogły wybierać samochody spośród całej floty Europcar, w tym także nowości.

 Zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży i poznania szczegółowych warunków wynajmu w Europcar.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.