RozwińSzukaj

Fitrent

Fitrent – nowa usługa w Europcar! Wiesz już o naszej nowej usłudze Fitrent? Przygotowaliśmy ją z myślą o Klientach biznesowych, którzy cechują się dużą mobilnością i odbywają częste podróże służbowe lub wysyłają na nie swoich pracowników. Usługa Fitrent umożliwia wypożyczenie samochodu do firmy na dłuższy okres i co najważniejsze – nie wymaga wielu formalności.

Skąd pomysł?

Wypożyczalnia samochodów Europcar jako firma, która z powodzeniem działa na rynku wynajmu aut i zajmuje czołowe miejsce w Europie wśród wypożyczalni samochodów – ciągle się rozwija i stara jak najlepiej dostosowywać do potrzeb wypożyczających. Jak przystało na lidera, Europcar nieustannie rozszerza i udoskonala swoją ofertę,aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Do tej kategorii należą szczególnie Klienci biznesowi, którzy troszczą się nie tylko o własny komfort, lecz także o bezpieczeństwo i wygodę podróżowania swoich pracowników.

Szczegóły usługi

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o wynajem średnio- i długoterminowy. Oznacza to, że w wypożyczalni Europcar można wynająć samochód na okres powyżej miesiąca aż do roku! Jest to korzystne rozwiązanie dla tych Klientów, którzy potrzebują samochodu na dłuższy okres, ale nie zamierzają go ani kupować, ani brać w leasing. Usługa Fitrent jest skierowana szczególnie do firm charakteryzujących się dużą mobilnością, których skuteczne działanie wymaga migracji części pracowników.

Zalety Fitrent


Podstawową korzyścią, jak wypływa z usługi Fitrent jest to, że nie wymaga ona od Klientów poświęcania dużej ilości czasu oraz wypełnienia wielu skomplikowanych formalności. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem prostą i elastyczną alternatywę, która jest dostosowana do wymagań nawet najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź, co możesz otrzymać, w ramach Fitrent. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje, dotyczące naszej najnowszej usługi.

W ramach Fitrent zapewniamy m. in.:

  • dostawę samochodu na miejsce,
  • utrzymanie pojazdu,
  • ubezpieczenia
  • całodobową pomoc Assistance.
  • Opcjonalnie oferujemy także usługę zarządzania flotą  z dedykowanym ekspertem oraz indywidualnie zaprojektowanym planem działań obejmującym m. in. konserwację auta oraz rozmieszczenie floty.

 Klienci mogą dokonywać rezerwacji telefonicznie oraz mailowo. Osoby zainteresowane wynajmem długoterminowym w ramach usługi Fitrent będą mogły wybierać samochody spośród całej floty Europcar, w tym także nowości.

 Zachęcamy do kontaktu z działem sprzedaży i poznania szczegółowych warunków wynajmu w Europcar.

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!