Europcar Wrocław

Wynajem samochodu w Poland > Wroclaw > Wrocław Airport

Europcar Polska wita we Wrocławiu!

Zapraszamy Państwa do punktu wynajmu przy Lotnisku na ul. Skarżyńskiego 36.

Port Lotniczy im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu położony jest w południowo-zachodniej części Wrocławia, w odległości ok. 10 km od centrum miasta, w pobliżu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, którą można się dostać na lotnisko szybko i komfortowo m.in. zarówno od strony Warszawy (przez łącznik Długołęka), od Poznania z drogi krajowej nr 5, a także od południa z drogi krajowej nr 8 oraz z autostrady A4.

W naszej ofercie posiadamy samochody typu: Mini, Compact, Economy, Standard, Intermediate, Full-size, Minivans a także samochody luksusowe. W każdym z nich możemy dowolnie konfigurować urządzenia dodatkowe tj.: foteliki dla dzieci czy zestawy GPS. Wszystkie nasze pojazdy są nowe- ich średni wiek nie przekracza 6 miesięcy. W trosce o Państwa bezpieczeństwo w okresie zimowym nasze samochody posiadają opony na zimowe, a w razie potrzeby możemy wyposażyć je także w łańcuchy śniegowe.

Przypominamy również, że zapewniamy usługę Assistance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zawieramy umowy krótko- i średnioterminowe. Samochód wypożyczony w Europcar Polska mogą Państwo zwrócić w dowolnym innym punkcie Europcar - bez dodatkowych opłat. Proponujemy również stałą współpracę firmom, która gwarantuje możliwość wynegocjowania atrakcyjnych cen na wynajem aut w całej sieci Europcar.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi punktami wynajmu samochodów we Wrocławiu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo aktualne promocje a także informacje na temat programu „Privilege”. Zachęcamy również do kontaktu z naszym biurem pod nr 71 358 12 91.

Wypożyczalnia samochodów Wrocław.

Dlaczego wybrać Europcar w Wrocław Airport

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Wrocław Airport


Wroclaw Airport szczegóły

Adres:
GRANICZNA 190, AIRPORT WROCLAW 54-530 WROCLAW, Poland.
Kontakt:
Tel.:+48 48 665301629
Zarezerwuj w tym punkcie
Godziny otwarcia (*)Za dodatkową opłatą
  • Pon.00:00-01:00*08:00-23:59 Wt.00:00-01:00*08:00-23:59 Śr.00:00-01:00*08:00-23:59 Czw.00:00-01:00*08:00-23:59
  • Pt.00:00-01:00*08:00-23:59 Sob.00:00-01:00*08:00-23:59 Niedz.00:00-01:00*08:00-23:59

Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

W Wrocław Airport z Europcar

Vehicles in this location

Wypożyczalnia Samochodów - Znajdź Samochód

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu? Poznaj flotę wypożyczalni samochodów Europcar. Nowe samochody różnych klas, odpowiednie dla każdego Klienta. Masz doskonałą okazję aby wynająć coś specjalnego!

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.