RozwińSzukaj

Touroperatorzy

Witamy na stronie przeznaczonej dla Touroperatorów


Współpraca z Europcar Polska to same korzyści dla Touroperatorów. Oto, dlaczego.

Umowa z Europcar otwiera drzwi do ponad 150 krajów jednej z największych sieci wynajmu samochodów na świecie. Wiążąc się z nami masz możliwość otrzymania indywidualnie wynegocjowanych niskich cen specjalnych obowiązujących w wybranych przez Ciebie krajach.

Posiadamy doświadczenie we współpracy z Touroperatorami oferującymi wycieczki do najpopularniejszych europejskich destynacji wakacyjnych (Hiszpania, Grecja, Włochy, Portugalia, Francja) . Zapewniamy dostęp do nowoczesnych form płatności (e-vouchery) i do bieżącego raportowania.

W Polsce dysponujemy siecią 31 punktów wynajmu w największych miastach, w tym na wszystkich międzynarodowych lotniskach. Oferujemy duży wybór modeli aut w każdej klasie. Służymy pomocą techniczną i merytoryczną oraz zapewniamy atrakcyjny system prowizyjny lub specjalne stawki touroperatorskie.

Jeśli masz umowę z Europcar, przejdź do systemu rezerwacyjnego. Wpisz numer umowy oraz numer konta firmowego tutaj.

Jeśli organizujesz działania turystyczne i chcesz nawiązać współpracę z Europcar, skontaktuj się z nami. Proces rejestracji w systemie i podłączenia programu prowizyjnego jest prosty i szybki. Na każdym etapie służymy wszelką pomocą i dodatkowymi informacjami:

Dział Sprzedaży i Marketingu Europcar Polska

22 255 56 05, 22 255 56 00, 22 255 56 01
info@europcar.pl,
marketing@europcar.pl

  


Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!