COVID-19 Informacje

Europcar Poznań - wypożyczalnia

Wynajem samochodu w Poland > Poznan

Witamy w Poznaniu! Zapraszamy Państwa do wypożyczalni samochodów Europcar Polska przy ul. Wyspianskiego 26 (City Park Hotel).

Wypożyczenie auta to najlepszy sposób aby poznać nietuzinkowy i niepowtarzalny klimat miasta. Poznań odkryje przed Państwem wiele urokliwych miejsc, pokaże piękny renesansowy ratusz, zabytkowe kamieniczki i oczywiście legendarne poznańskie koziołki. Poprowadzi Państwa ulicami dawnej Dzielnicy Zamkowej, gdzie potężny neoromański Zamek Cesarski stanowi główny jej akcent. Pokaże plac Wolności - centralny plac Poznania, przy którym wznosi się m.in. przepiękny klasycystyczny gmach Biblioteki Raczyńskich.

Mamy również kilka propozycji dla lubiących bardziej aktywne spędzanie czasu. Oprócz licznych tras rowerowych i spacerowych Poznań oferuje takie atrakcje jak: całoroczny stok narciarski 'Malta Ski', pole do minigolfa, Bula Park oraz całoroczna kolejka górska Alpine Coaster. Warto również odwiedzić Nowe Zoo ze słynną słoniarnią, palmiarnię i liczne zabytkowe parki.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w zorganizowaniu pobytu w naszym mieście. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmowanych przez nas samochodów. W każdym z nich konfigurujemy urządzenia dodatkowe - specjalnie dla Państwa wygody. Oferujemy także atrakcyjne cenowo- pakiety weekendowe. Ponadto świadczymy usługę Assistance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie lub w bezpośrednim kontakcie z biurem.
Czekamy na Państwa telefony pod nr 61 849 23 57.

Dlaczego wybrać Europcar w Poznan

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Poznan


Główne stacje wynajmu

Poznań Airport
A:BUKOWSKA 285 60-189 POZNAN,Poland. Tel.:+48 48 665301631
Sprawdź tę lokację

Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

W Poznan z Europcar

Vehicles in this location

Wypożyczalnia Samochodów - Wybierz Samochód

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu? Poznaj flotę wypożyczalni samochodów Europcar. Nowe samochody różnych klas, odpowiednie dla każdego Klienta. Masz doskonałą okazję aby wynająć coś specjalnego!

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.