Europcar Poznań - wypożyczalnia

Wynajem samochodu w Poland > Poznan

Witamy w Poznaniu! Zapraszamy Państwa do wypożyczalni samochodów Europcar Polska przy ul. Wyspianskiego 26 (City Park Hotel).

Wypożyczenie auta to najlepszy sposób aby poznać nietuzinkowy i niepowtarzalny klimat miasta. Poznań odkryje przed Państwem wiele urokliwych miejsc, pokaże piękny renesansowy ratusz, zabytkowe kamieniczki i oczywiście legendarne poznańskie koziołki. Poprowadzi Państwa ulicami dawnej Dzielnicy Zamkowej, gdzie potężny neoromański Zamek Cesarski stanowi główny jej akcent. Pokaże plac Wolności - centralny plac Poznania, przy którym wznosi się m.in. przepiękny klasycystyczny gmach Biblioteki Raczyńskich.

Mamy również kilka propozycji dla lubiących bardziej aktywne spędzanie czasu. Oprócz licznych tras rowerowych i spacerowych Poznań oferuje takie atrakcje jak: całoroczny stok narciarski 'Malta Ski', pole do minigolfa, Bula Park oraz całoroczna kolejka górska Alpine Coaster. Warto również odwiedzić Nowe Zoo ze słynną słoniarnią, palmiarnię i liczne zabytkowe parki.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w zorganizowaniu pobytu w naszym mieście. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmowanych przez nas samochodów. W każdym z nich konfigurujemy urządzenia dodatkowe - specjalnie dla Państwa wygody. Oferujemy także atrakcyjne cenowo- pakiety weekendowe. Ponadto świadczymy usługę Assistance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie lub w bezpośrednim kontakcie z biurem.
Czekamy na Państwa telefony pod nr 61 849 23 57.

Dlaczego wybrać Europcar w Poznan

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Poznan


Główne stacje wynajmu

Poznań Airport
A:BUKOWSKA 285 60-189 POZNAN,Poland. Tel.:+48 48 665301631
Sprawdź tę lokację

Stacje wynajmu w Poland

Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

W Poznan z Europcar

Vehicles in this location

Wypożyczalnia Samochodów - Wybierz Samochód

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu? Poznaj flotę wypożyczalni samochodów Europcar. Nowe samochody różnych klas, odpowiednie dla każdego Klienta. Masz doskonałą okazję aby wynająć coś specjalnego!

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.