RozwińSzukaj

Partnerzy

Citibank

Citibank

Posiadacze karty Citibank lub Citigold mogą uzyskać aż do 10% zniżki od wyjściowej ceny wypożyczenia samochodów Europcar. Rabat dotyczy wynajmów zrealizowanych zarówno w Polsce, jak i w innych rejonach świata. Wystarczy, że wybierzesz kierunek podróży. Resztę zostaw nam!

Zarezerwuj teraz
Bank Pekao SA

Bank Pekao SA

Klientom, którzy posiadają karty płatnicze Banku Pekao SA oferujemy atrakcyjne rabaty na wypożyczenie samochodów Europcar, które mogą sięgać aż do 15%. Zniżki dotyczą zarówno kosztów najmu w Polsce, jak i za granicą. Sprawdź szczegóły programu lojalnościowego klikając w poniższy link.

Więcej informacji

Deutsche Bank

Deutsche Bank

Jesteś posiadaczem karty Deutsche Bank? Jeżeli tak, możesz zaoszczędzić nawet 10% kosztów najmu w wypożyczalni samochodów Europcar. Odwiedź dowolny punkt wynajmu Europcar lub skontaktuj się z naszym działem Rezerwacji, aby zapoznać się ze szczegółami.

Więcej informacji

Amex

Amex

Posiadaczom kart American Express Gold proponujemy 10% zniżki na wynajem aut w Europcar.
W celu skorzystania ze zniżki prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Europcar Polska. Zapraszamy także do naszych placówek, które są ulokowane w kilkunastu największych miastach w Polsce.

Więcej informacji

HSBC’s home&Away Privilege Program

HSBC’s home&Away Privilege Program

Jeżeli posiadasz kartę Premier & Visa Platinum, możesz liczyć na 15% zniżki na wynajem aut w Europcar. Jeżeli chcesz poznać szczegóły promocji – skontaktuj się z naszym Działem rezerwacji.

Więcej informacji

Diners Club

Diners Club

Dla tych, którzy posiadają kartę Diners Club oferujemy 10% zniżki od wyjściowej ceny wynajmu samochodów w punktach wynajmu Europcar na całym świecie. Więcej informacji na temat partnerstwa możesz uzyskać, kontaktując się z naszym Działem Rezerwacji.

Więcej informacji

Buy&Smile

Buy&Smile

Program Bogaty w Rabaty, stworzony specjalnie dla Posiadaczy kart MasterCard Business, World Business, Professional, Gold, Platinum, World, World Signia. Będąc właścicielem dowolnej w.w. karty Mastercard możesz otrzymać aż 15% rabatu na wynajem samochodu w Polsce i 10% rabatu na wynajem samochodu za granicą, w całej ogólnoświatowej sieci Europcar.
W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z Działem Rezerwacji Europcar Polska.

Więcej informacji

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.