RozwińSzukaj

Partnerzy

Miles & More

Miles & More

Naszą listę programów lojalnościowych otwiera Miles & More. Jest to największy program partnerski w Europie, adresowany do podróżujących. Obecnie liczy ponad 26 milionów członków. Oferuje nagrody dla pasażerów 13 głównych przewoźników europejskich: Lufthansa, Austrian Airlines Group, LOT Polish Airlines, Swiss International Air Lines, Adria Airways, Croatia Airlines, Condor Flugdienst, Luxair, Brussels Airlines, Germanwings, Air Astana, Air Malta and Jet Airways.

Więcej informacji
Aeroflot

Aeroflot

W listopadzie 2013 Europcar stał się wyłącznym partnerem linii lotniczych Aeroflot w zakresie wynajmu samochodów.

Zarezerwuj teraz
Flying-blue

Flying-blue

Wśród linii lotniczych, które od lat współpracują z Europcar, znajduje się również Air France-KLM. Jako światowy lider transportu lotniczego, posiadający ogromną flotę (ponad 600 samolotów) i mogący się poszczycić ponad 70 milionami przewiezionych pasażerów rocznie – Air France-KLM zajmuje znaczącą pozycję na liście partnerów Europcar.

Więcej informacji
Emirates Skywards

Emirates Skywards

Jeżeli zdarza się Wam podróżować liniami Emirates, to z Europcarem będziecie mogli powiększyć liczbę zebranych mil Skywards. Jako członek programu lojalnościowego, regularnie podróżujący autami wynajmowanymi w Europcar, możesz zgromadzić aż do 1,000 mil Skywards, które potem wymienisz na atrakcyjne nagrody!

Więcej informacji
Finnair Plus

Finnair Plus

Członkowie Finnair Plus mogą skorzystać ze specjalnych warunków wynajmu w Europcar: zarabiać punkty, cieszyć się preferencyjnymi stawkami na wynajem, a także zamieniać punkty na wynajmy pojazdów.

Więcej informacji
Linie Lotnicze Turkish

Linie Lotnicze Turkish

Dla członków programu Miles&Smiles Frequent Flyer przygotowaliśmy specjalne promocje: 500 dodatkowych mil za każdy wynajem oraz możliwość skorzystania z ulgi na wynajem (aż do 15%).

Więcej informacji
Delta SkyMiles

Delta SkyMiles

Członkowie SkyMiles zarabiają 60 za każdy dzień wynajmu w Europcar (maksymalnie 30 dni). Oferta ta jest dostępna dla szerokiej gamy pojazdów w całej sieci Europcar.

Zarezerwuj teraz
Singapore KrisFlyer

Singapore KrisFlyer

Europcar nawiązał współpracę z liniami Singapore aby dać członkom KrisFlyer możliwość korzystania z okazji na zdobycie mil, a także wynajmu pojazdów na najwyższym poziomie, gdziekolwiek zdarzy im się podróżować.
Zarezerwuj teraz i zarabiaj mile!

Zarezerwuj teraz
Pozostałe Linie

Pozostałe Linie

Współpracujemy z 25 liniami lotniczymi na świecie. Dzięki temu podróżowanie jest łatwe i wygodne, a Ty dodatkowo możesz zyskać punkty lub mile w programach linii lotniczych dla stałych klientów.

Więcej informacji

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!