COVID-19 Informacje

Europcar Kraków

Wynajem samochodu w Poland > Krakow > Krakw Downtown

Witamy w Krakowie!

Ogólnokrajowa sieć wypożyczalni samochodów Europcar Polska zaprasza do biura i punktu wynajmu przy ulicy Nadwiślańskiej 6 (Qubus Hotel).

Krakowski Qubus Hotel, w którym mieści się punkt wynajmu Europcar Polska, leży nad Wisłą i sąsiaduje z urokliwą, zabytkową dzielnicą Kazimierz. Punkt Europcar przy Nadwiślańskiej 6 jest doskonale zlokalizowany, niedaleko stąd nie tylko do biur, urzędów i siedzib firm ale także do najważniejszych atrakcji turystycznych, w tym do Rynku Głównego i Kościoła Mariackiego. Od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków - Balice dzieli nas tylko 15 km (przypominamy, że nasze biura mieszczą się na każdym międzynarodowym lotnisku w Polsce, także na lotnisku w Balicach, zapraszamy do kontaktu pod nr.tel. +48 12 285 50 45).

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Z przyjemnością przedstawimy szczegółową ofertę, dopasowaną do Państwa oczekiwań i potrzeb. Służymy wiedzą i doświadczeniem

Kraków, miasto niezwykle. Urok wielkomiejski, zabytki, atmosfera - wszystko jest tutaj inne. W Krakowie czas płynie równie intensywnie co wszędzie w świecie, ale tylko tu jest po prostu spokojnie. Kraków to MUST BE na wszystkich planach podróży, biznesowych i turystycznych.

Zapraszamy! Punkt wynajmu Europcar Polska w Krakowie jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (+48 12) 374 56 96.

Zarezewuj teraz!

Dlaczego wybrać Europcar w Krakw Downtown

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Krakw Downtown


Krakow Downtown szczegóły

Adres:
NAWISLANSKA 6, HOTEL QUBUS 30-527 KRAKOW, Poland.
Kontakt:
Tel.:+48 0 665301617
Zarezerwuj w tym punkcie
Godziny otwarcia (*)Za dodatkową opłatą
  • Pon. Wt.09:00-17:00 Śr.09:00-17:00 Czw.09:00-17:00
  • Pt.09:00-17:00 Sob.09:00-17:00 Niedz.

Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

W Krakw Downtown z Europcar

Vehicles in this location

Wypożyczalnia Samochodów - Znajdź Samochód

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu? Poznaj flotę wypożyczalni samochodów Europcar. Nowe samochody różnych klas, odpowiednie dla każdego Klienta. Masz doskonałą okazję aby wynająć coś specjalnego!

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.