Europcar Kraków

Wynajem samochodu w Poland > Krakow > Kraków Downtown

Witamy w Krakowie!

Ogólnokrajowa sieć wypożyczalni samochodów Europcar Polska zaprasza do biura i punktu wynajmu przy ulicy Nadwiślańskiej 6 (Qubus Hotel).

Krakowski Qubus Hotel, w którym mieści się punkt wynajmu Europcar Polska, leży nad Wisłą i sąsiaduje z urokliwą, zabytkową dzielnicą Kazimierz. Punkt Europcar przy Nadwiślańskiej 6 jest doskonale zlokalizowany, niedaleko stąd nie tylko do biur, urzędów i siedzib firm ale także do najważniejszych atrakcji turystycznych, w tym do Rynku Głównego i Kościoła Mariackiego. Od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków - Balice dzieli nas tylko 15 km (przypominamy, że nasze biura mieszczą się na każdym międzynarodowym lotnisku w Polsce, także na lotnisku w Balicach, zapraszamy do kontaktu pod nr.tel. +48 12 285 50 45).

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Z przyjemnością przedstawimy szczegółową ofertę, dopasowaną do Państwa oczekiwań i potrzeb. Służymy wiedzą i doświadczeniem

Kraków, miasto niezwykle. Urok wielkomiejski, zabytki, atmosfera - wszystko jest tutaj inne. W Krakowie czas płynie równie intensywnie co wszędzie w świecie, ale tylko tu jest po prostu spokojnie. Kraków to MUST BE na wszystkich planach podróży, biznesowych i turystycznych.

Zapraszamy! Punkt wynajmu Europcar Polska w Krakowie jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (+48 12) 374 56 96.

Zarezewuj teraz!

Dlaczego wybrać Europcar w Kraków Downtown

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Kraków Downtown


Krakow Downtown szczegóły

Adres:
NADWISLANSKA 6, HOTEL QUBUS 30-527 KRAKOW, Poland.
Kontakt:
Tel.:+48 48 665301617
Zarezerwuj w tym punkcie
Godziny otwarcia (*)Za dodatkową opłatą
  • Pon. Wt.09:00-17:00 Śr.09:00-17:00 Czw.09:00-17:00
  • Pt.09:00-17:00 Sob.09:00-17:00 Niedz.

Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

W Kraków Downtown z Europcar

Vehicles in this location

Wypożyczalnia Samochodów - Znajdź Samochód

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu? Poznaj flotę wypożyczalni samochodów Europcar. Nowe samochody różnych klas, odpowiednie dla każdego Klienta. Masz doskonałą okazję aby wynająć coś specjalnego!

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.