RozwińSzukaj

Biura Podróży


Witamy na stronie przeznaczonej dla Biur Podróży


Partnerstwo z Europcar Polska przynosi korzyści nie tylko dla samego biura podróży, lecz także dla jego Klientów oraz Pracowników. Dlaczego? Już wyjaśniamy.Przynależność do programu lojalnościowego pozwala Biurom Podróży na rejestrację w ogólnoświatowej bazie Europcar, jak również pomoc techniczną i merytoryczną oraz atrakcyjny system prowizyjny. 


Sprawna rezerwacja


Dzięki szybkiemu i łatwemu w obsłudze serwisowi rezerwacyjnemu EUROPCAR ONLINE Twoi Klienci mogą bez problemu wynająć auto w dogodnej lokalizacji. Bez względu na obrany kierunek, zawsze mogą zarezerwować auto przez Internet i odebrać je w najbliższej placówce.

Formalności trwają zaledwie chwilę. Po złożeniu zamówienia, potwierdzenie rezerwacji natychmiast wyświetla się na ekranie, a także dodatkowo w wiadomości mailowej. Biurom podróży, które pracują w systemie AMADEUS polecamy krótki przewodnik – pomocny przy rezerwacji samochodów w systemie Europcar.


Atrakcyjne zniżki


Pracownicy naszych partnerskich Biur Podróży mogą skorzystać ze zniżek na wynajem aut w całej sieci Europcar (rabaty sięgają nawet 30%).

Zarejestruj się teraz!


Jeśli posiadasz konto w systemie EUROPCAR ONLINE, przejdź na stronę systemu dla Biur Podróży i wpisz numer IATA oraz hasło.

Jeżeli dopiero zamierzasz nawiązać współpracę z nami i założyć konto IATA w Europcar, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Proces rejestracji w systemie i podłączenia programu prowizyjnego jest niezwykle szybki. Na każdym etapie służymy wszelką pomocą i dodatkowymi wskazówkami:Kontakt


Dział Sprzedaży i Marketingu Europcar Polska

tel.: 22 255 56 05, 22 255 56 00, 22 255 56 01
info@europcar.pl,
marketing@europcar.pl

  


Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.