RozwińSzukaj

Biura Podróży

Witamy na stronie przeznaczonej dla Biur Podróży


Partnerstwo z Europcar Polska przynosi korzyści nie tylko dla samego biura podróży, lecz także dla jego Klientów oraz Pracowników. Dlaczego? Już wyjaśniamy.

Przynależność do programu lojalnościowego pozwala Biurom Podróży na rejestrację w ogólnoświatowej bazie Europcar, jak również pomoc techniczną i merytoryczną oraz atrakcyjny system prowizyjny. 

Sprawna rezerwacja

Dzięki szybkiemu i łatwemu w obsłudze serwisowi rezerwacyjnemu EUROPCAR ONLINE Twoi Klienci mogą bez problemu wynająć auto w dogodnej lokalizacji. Bez względu na obrany kierunek, zawsze mogą zarezerwować auto przez Internet i odebrać je w najbliższej placówce.

Formalności trwają zaledwie chwilę. Po złożeniu zamówienia, potwierdzenie rezerwacji natychmiast wyświetla się na ekranie, a także dodatkowo w wiadomości mailowej. Biurom podróży, które pracują w systemie AMADEUS polecamy krótki przewodnik – pomocny przy rezerwacji samochodów w systemie Europcar.

Atrakcyjne zniżki

Pracownicy naszych partnerskich Biur Podróży mogą skorzystać ze zniżek na wynajem aut w całej sieci Europcar (rabaty sięgają nawet 30%).

Zarejestruj się teraz!

Jeśli posiadasz konto w systemie EUROPCAR ONLINE, przejdź na stronę systemu dla Biur Podróży i wpisz numer IATA oraz hasło.

Jeżeli dopiero zamierzasz nawiązać współpracę z nami i założyć konto IATA w Europcar, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Proces rejestracji w systemie i podłączenia programu prowizyjnego jest niezwykle szybki. Na każdym etapie służymy wszelką pomocą i dodatkowymi wskazówkami:

Dział Sprzedaży i Marketingu Europcar Polska

22 255 56 05, 22 255 56 00, 22 255 56 01
info@europcar.pl,
marketing@europcar.pl

  


Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!