COVID-19 Informacje

Europcar Warszawa -Lotnisko Chopina

Wynajem samochodu w Poland > > Warszawa Chopin Airport

Europcar wita Państwa na warszawskim Lotnisku Chopina.

Lotnisko im. Fryderyka Chopina znajduje się przy ul. Żwirki i Wigury 1.

Lotnisko Chopina zapewnia szeroki zakres wysokiej jakości usług. Składają się na nie m.in. strefa handlowa umożliwiająca zakupy jak i wypoczynek przed podróżą a także oferta dla biznesu. Obejmuje ona m.in. salony VIP, salony Executice oraz Centrum Konferencyjne. Lotnisko Chopina zapewnia ponadto szereg usług dodatkowych tj.: bankomaty, kantory, punkty do ładowania baterii w telefonach komórkowych, usługi biur podróży oraz usługi parkingowe.

Nasza oferta

Wypożyczalnia Europcar Polska oferuje Państwu bogatą ofertę samochodów typu Mini, Economy, Standard, Intermediate, Full-size, Minivans a także samochody luksusowe przygotowane na wyjątkowe okazje. Wszystkie nasze pojazdy są nowe - ich średni wiek nie przekracza 6 miesięcy. Przed każdorazowym wypożyczeniem dokładnie sprawdzamy stan techniczny naszych aut, dbając o Państwa bezpieczeństwo. Zapewniamy także usługe Asisstance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Przypominamy, że samochód wypożyczony w Europcar Polska mogą Państwo zwrócić w dowolnym punkcie Europcar Polska - bez dodatkowych opłat. Specjalnie dla Państwa wygody możemy także dowolnie konfigurować urządzenia dodatkowe tj.: foteliki dla dzieci czy zestawy GPS.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z aktualnymi promocjami i ofertami specjalnymi. Zachęcamy również do kontaktu z nami planując wyjazdy służbowe, oferujemy atrakcyjne ceny zarówno za wynajem auta jak i pobyt w hotelu.

W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z biurem pod nr 22 650 25 64.

Dlaczego wybrać Europcar w Warszawa Chopin Airport

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Warszawa Chopin Airport


Warsaw Chopin Airport szczegóły

Adres:
ZWIRKI I WIGURY 1, WARSAW CHOPIN AIRPORT, TERMINAL 2 00-906 WARSZAWA, Poland.
Kontakt:
Tel.:+48 22 6502564
Zarezerwuj w tym punkcie
Godziny otwarcia (*)Za dodatkową opłatą
  • Pon.09:00-09:59*10:00-18:0018:01-22:00* Wt.09:00-09:59*10:00-18:0018:01-22:00* Śr.09:00-09:59*10:00-18:0018:01-22:00* Czw.09:00-09:59*10:00-18:0018:01-22:00*
  • Pt.09:00-09:59*10:00-18:0018:01-22:00* Sob.09:00-09:59*10:00-18:0018:01-22:00* Niedz.09:00-09:59*10:00-18:0018:01-22:00*

Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

W Warszawa Chopin Airport z Europcar

Vehicles in this location

Wypożyczalnia Samochodów - Znajdź Samochód

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu? Poznaj flotę wypożyczalni samochodów Europcar. Nowe samochody różnych klas, odpowiednie dla każdego Klienta. Masz doskonałą okazję aby wynająć coś specjalnego!

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.