Europcar Warszawa -Lotnisko Chopina

Wynajem samochodu w Poland > > Warszawa Chopin Airport

Europcar wita Państwa na warszawskim Lotnisku Chopina.

Lotnisko im. Fryderyka Chopina znajduje się przy ul. Żwirki i Wigury 1.

Lotnisko Chopina zapewnia szeroki zakres wysokiej jakości usług. Składają się na nie m.in. strefa handlowa umożliwiająca zakupy jak i wypoczynek przed podróżą a także oferta dla biznesu. Obejmuje ona m.in. salony VIP, salony Executice oraz Centrum Konferencyjne. Lotnisko Chopina zapewnia ponadto szereg usług dodatkowych tj.: bankomaty, kantory, punkty do ładowania baterii w telefonach komórkowych, usługi biur podróży oraz usługi parkingowe.

Nasza oferta

Wypożyczalnia Europcar Polska oferuje Państwu bogatą ofertę samochodów typu Mini, Economy, Standard, Intermediate, Full-size, Minivans a także samochody luksusowe przygotowane na wyjątkowe okazje. Wszystkie nasze pojazdy są nowe - ich średni wiek nie przekracza 6 miesięcy. Przed każdorazowym wypożyczeniem dokładnie sprawdzamy stan techniczny naszych aut, dbając o Państwa bezpieczeństwo. Zapewniamy także usługe Asisstance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Przypominamy, że samochód wypożyczony w Europcar Polska mogą Państwo zwrócić w dowolnym punkcie Europcar Polska - bez dodatkowych opłat. Specjalnie dla Państwa wygody możemy także dowolnie konfigurować urządzenia dodatkowe tj.: foteliki dla dzieci czy zestawy GPS.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z aktualnymi promocjami i ofertami specjalnymi. Zachęcamy również do kontaktu z nami planując wyjazdy służbowe, oferujemy atrakcyjne ceny zarówno za wynajem auta jak i pobyt w hotelu.

W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z biurem pod nr 22 650 25 64.

Dlaczego wybrać Europcar w Warszawa Chopin Airport

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Warszawa Chopin Airport


Warsaw Chopin Airport szczegóły

Adres:
ZWIRKI I WIGURY 1, WARSAW CHOPIN AIRPORT, TERMINAL 2 00-906 WARSZAWA, Poland.
Kontakt:
Tel.:+48 22 6502564
Zarezerwuj w tym punkcie
Godziny otwarcia (*)Za dodatkową opłatą
  • Pon.06:00-06:59*07:00-23:0023:01-23:59* Wt.06:00-06:59*07:00-23:0023:01-23:59* Śr.06:00-06:59*07:00-23:0023:01-23:59* Czw.06:00-06:59*07:00-23:0023:01-23:59*
  • Pt.06:00-06:59*07:00-23:0023:01-23:59* Sob.06:00-06:59*07:00-23:0023:01-23:59* Niedz.06:00-06:59*07:00-23:0023:01-23:59*

Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

W Warszawa Chopin Airport z Europcar

Vehicles in this location

Wypożyczalnia Samochodów - Znajdź Samochód

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu? Poznaj flotę wypożyczalni samochodów Europcar. Nowe samochody różnych klas, odpowiednie dla każdego Klienta. Masz doskonałą okazję aby wynająć coś specjalnego!

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.