RozwińSzukaj

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 20% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

Specjalne oferty wynajmu samochodów w Polsce

 

MOVE TO EUROPE

 

Zamknięcie ruchu lotniczego spowodowało, że międzynarodowe projekty Twojej firmy zostały uziemione? Musiałeś zrezygnować z wymarzonego wyjazdu tyrustycznego bo lot nie mógł się odbyć? Mamy na to rozwiązanie. Europcar oferuję usługę „International One Way” w atrakcyjnej cenie.

Naszymi samochodami można bezpiecznie przekroczyć granicę Polski i zwrócić je w każdym punkcie Europcar w Europie*.
Promocyjne ceny na tę usługę obejmują zwroty samochodów w Niemczech, w Czechach, w Austrii, na Słowacji, na Węgrzech, na Litwie, w Estonii oraz na Łotwie.
Bezpieczna forma transportu, która umożliwia międzynarodową podróż.

Wynajęty w Polsce samochód zwracasz po prostu w wybranym punkcie Europcar w Europie* i realizujesz swoje plany.Jest to idealne rozwiązanie na dzisiejsze trudne czasy epidemii Covid-19.
*Lista wyłączeń:
Chorwacja, Rumunia, Bułgaria

WSPÓLNY WYNAJEM

 

Zarezerwuj ofertę stworzoną specjalnie dla rodzin, przyjaciół i sąsiadów którzy chcą wynająć tylko jeden samochód i się nim podzielić. Zyskaj 3 dodatkowych kierowców za darmo na wynajmy trwające co najmniej tydzień.

Rodzinna podróż po Chorwacji

 Zarezerwuj Teraz

Odkryj piękne krajobrazy i ekscytujące miasta - masz je na wyciągnięcie ręki .
Zaplanuj swoją podróż i zwiedzaj Chorwację. Skorzystaj z tej oferty specjalnej i ciesz się rodzinnym samochodem z fotelikiem dziecięcym w najlepszej cenie.
Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet!
Nasze samochody i punkty wynajmu podlegają rygorystycznym procedurom czyszczenia i dezynfekcji by zapewnić bezpieczeństwo podczas wynajmu.

Odwiedź Portugalię!

 Zyskaj 30% zniżki

Mamy zielone góry wznoszące się na północy i piękne plaże na południu oraz spokojną złotą prerię w Alentejo.

Zaplanuj podróż do Niemiec

 Weekend od 60€

Zabierz swoich bliskich i ciesz się prywatnym czasem w najpiękniejszych zakątkach Niemiec w cenie już od 60 EUR za weekend!

Weekendowe Oszczędności!

 do 20% zniżki

Oszczędź do 20% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

2 dni ZA DARMO w Polsce!

 Za Darmo 2 dni

Nie spiesz się! Proponujemy Ci 7-dniowe korzystanie z samochodu w cenie 5-dniowego wynajmu. Zyskujesz dwa dodatkowe dni, w czasie których możesz zajrzeć w ulubiony zakątek w kraju.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.