RozwińSzukaj

Specjalne oferty wynajmu samochodów za granicą.

 

WRZEŚNIOWA Super Oferta

 Do 25% ZNIŻKI

Tej jesieni jest wiele miejsc do zobaczenIa. Sezon dyniowy się rozpoczął i oszałamiające kolory jesieni odkrywają się wszędzie.

Oferta specjalna: Tylko we wrześniu, tylko na stronach i aplikacjacg Europcar!
Zarezerwuj do 30 września by skorzystać z tej oferty!

Zmiana planów? Nie martw się!
Z naszą darmową procedurą anulacji* możesz zmienić swoje plany bez żadnych kosztów.

Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem!
Nasze samochody i stacje są objęte rygorystycznym procedurom czyszczenia i dezynfekcji by twoja rezerwacja i podróż spotkały się z Twoim pełnym zaufaniem.

*Anulacja jest darmowa do 48h przed wynajmem. Dla rezerwacji we Francji: W związku z pandemią Covid-19 i decyzją rządu francuskiego wspierającą aktywność ekonomiczną kraju, w tych wyjątkowych okolicznościach, rozporządzenie nr 2020-315 z dnia 25 marca upoważnia podmioty branży turystycznej do oferowania klientom chcącym anulować i otrzymać zwrot środków notę kredytową ważną przez okres 18 miesięcy.

Zaplanuj podróż do Niemiec

 do 10% Zniżki

Jest wiele pięknych miejsc, które warto zobaczyć. Zaplanuj aktywny wyjazd w Alpy, ciesz się dobrą atmosferą na plaży lub odwiedź ciekawe miasta w Niemczech.

Zarezerwuj już teraz na 7 dni i skorzystaj z 10% zniżki.

Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem!
Nasze auta jaki i stacje są starannie czyszczone i dezynfekowane aby zagwarantować, że zarezerwowana podróż była w pełni pewna i bezpieczna.

Wybierz się do Curacao

 do 15% zniżki

Zwiedź piękne tropikalne miejsca lub najpiękniejsze i romantyczne plaże Curacao, samochodem wypożyczonym w Europcar (fotelik dziecięcy lub dodatkowy kierowca wliczony w cenę)

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.