RozwińSzukaj

Bank Pekao SA

Bank Pekao SA

Posiadacze kart płatniczych Banku Pekao SA mogą zaoszczędzić aż do 15% kosztów najmu w Polsce, sprawdź!
O Partnerze

Bank Pekao SA funkcjonuje na polskim rynku od ponad 80 lat. Jako druga co do wielkości sieć oddziałów (ponad 1000 placówek w całym kraju) oraz bank posiadający ponad 4000 bezpłatnych bankomatów w Polsce i 20 000 w Europie, zyskał miano jednego z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej. Ponadto Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, która jest jedną z najważniejszych międzynarodowych instytucji finansowych na świecie.

 Do 15% rabatu na wynajem samochodu w Polsce i do 5% rabatu na wynajem za granicą

Jako właściciel dowolnej karty płatniczej banku Pekao SA lub płacąc przy pomocy przelewów z Pekao24, możesz liczyć na korzystne rabaty w Europcar. Jeżeli chodzi o wypożyczenie samochodu w Polsce zniżka może wynosić do do 15%. Natomiast na wynajem zagraniczny Europcar oferuje do 5% rabatu. Należy jednak pamiętać, że preferencyjne stawki udzielane są od cen ogólnodostępnych i niekontraktowych, oraz nie łączą się z innymi promocjami banku.

 


  

Zarezerwuj teraz!
   

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.