Europcar Gdańsk - wypożyczalnia

Wynajem samochodu w Poland > Gdansk

Witamy w punkcie wynajmu samochodów Europcar w Gdańsku, przy ulicy Podwale Staromiejskie 94/95

Jedno z dwóch naszych gdańskich biur (drugie znajduje się na lotnisku) jest do Państwa dyspozycji w doskonale zlokalizowanym punkcie Głównego Miasta, w połowie drogi między Targiem Drzewnym a Motławą, przy ul. Podwale Staromiejskie 94/95. Jest to ulica wyznaczająca granicę między starą i nowoczesną częścią miasta, blisko stąd zatem zarówno do zabytków Gdańska, jak i do biur czy hoteli.

Służymy Państwu wynajmem dowolnego modelu i marki samochodu, zarówno do celów służbowych jak prywatnych. Oferujemy wynajmy krótkoterminowe i średnioterminowe, a także atrakcyjne pakiety weekendowe, dzięki którym otrzymasz nawet 40% zniżki. Ponadto istnieje możliwość zamówienia dodatkowych akcesoriów takich jak: fotelik dla dziecka czy zestaw GPS.

Wypożyczając samochód w Europcar Gdańsk mogą Państwo nie tylko swobodnie poruszać się po Trójmieście i okolicach, lecz także wybrać się nad morze. Ciekawym rozwiązaniem będzie również wyjazd do Kaszubskiego Parku Etnograficznego, będącego wiernym odtworzeniem danych zwyczajów i architektury Kaszub oraz zwiedzenie zespołu zamkowo-katedralnego z Kwidzyniu –­ perły pomorskiego gotyku. Wynajem samochodu w Europcar jest więc rozwiązaniem, które umożliwia pełną mobilność podczas wakacji nad morzem, wygodne podróżowanie oraz niezależność czasową.

Przypominamy, że wypożyczony u nas samochód mogą Państwo zwrócić w dowolnym punkcie wynajmu. To bardzo wygodne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy opuszczają Gdańsk na pokładzie samolotu, bowiem na Lotnisku im. L. Wałęsy w Gdańsku także znajduje się punkt wynajmu samochodów Europcar.

Zarezewuj teraz!

Dlaczego wybrać Europcar w Gdansk

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Gdansk


Główne stacje wynajmu

GDANSK AIRPORT
A:SLOWACKIEGO 206 80-298 GDANSK,Poland. Tel.:+48 58 3481222
Sprawdź tę lokację

Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

W Gdansk z Europcar

Vehicles in this location

Wypożyczalnia Samochodów - Znajdź Samochód

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu? Poznaj flotę wypożyczalni samochodów Europcar. Nowe samochody różnych klas, odpowiednie dla każdego Klienta. Masz doskonałą okazję aby wynająć coś specjalnego!

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!