Europcar Katowice

Wynajem samochodu w Poland > Katowice

Zapraszamy do Europcar Polska w Katowicach! Czekamy na Państwa w wypożyczalni przy ulicy Chorzowskiej 50.

„Chorzowska 50” – w tym świetnie znanym biurowcu, jednej z biznesowych wizytówek Katowic, mieści się jedno z dwóch biur Europcar w mieście ( kolejny punkt wynajmu znajdą Państwo na lotnisku Pyrzowice, nr tel. 32 285 50 41) . Bardzo łatwo trafić do Europcar Katowice – nasz śródmiejski punkt wynajmu jest oddalony zaledwie o 15 –minutowy spacer od Dworca Centralnego PKP i tylko o 5 minut drogi od dworca PKS. Wygodny sposób dojazdu do Europcar przy Chorzowskiej 50 zapewnia także 25 linii autobusowych i 4 linie tramwajowe.

Z przyjemnością oferujemy Państwu nasze auta. Zapewniamy pełną mobilność podczas podróży służbowych, wakacji oraz wyjazdów weekendowych. Wypożyczamy samochody na dowolny, zdefiniowany przez Państwa czas, zawierając kontrakty krótko- i długoterminowe. Dysponujemy urozmaiconą flotą wyposażoną w usługę Assistance aktywną całodobowo 7 dni w tygodniu.
Jest to rozwiązanie przewidziane na wypadek awarii i umożliwia Państwu ewentualny kontakt telefoniczny z Europcar. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy także urządzenia dodatkowe takie jak: nawigacja GPS, łańcuchy śniegowe czy foteliki dziecięce. Każdą ofertę uzależniamy od indywidualnych preferencji klienta.

Realizujemy także niecodzienne zamówienia specjalne, wypożyczając luksusowe limuzyny. Proponujemy także samochody na weekendowe wyjazdy za miasto. Jeśli jeszcze nie zaplanowali Państwo planu wycieczki, proponujemy odwiedzenie pięknego parku w Świerklańcu, ogrodu japońskiego w Pisarzowicach koło Bielska - Białej i Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego Guido w Zabrzu. To prawdziwe perełki Śląska a zobaczenie ich wymaga pokonania niecałych 50 km z Katowic.

Zapraszamy do wcześniej składanych rezerwacji, przypominamy także o możliwości zwrotu wypożyczonego w Europcar auta w każdym innym punkcie wynajmu.

Zarezewuj teraz!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Europcar Katowice pod nr tel. 32 209 57 45.

Dlaczego wybrać Europcar w Katowice

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Katowice


Główne stacje wynajmu

Katowice
A:CHORZOWSKA 50 40-121 KATOWICE,Poland. Tel.:+48 32 2095745
Sprawdź tę lokację

Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

W Katowice z Europcar

Vehicles in this location

Wypożyczalnia Samochodów - Znajdź Samochód

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu? Poznaj flotę wypożyczalni samochodów Europcar. Nowe samochody różnych klas, odpowiednie dla każdego Klienta. Masz doskonałą okazję aby wynająć coś specjalnego!

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!