Wynajem samochodu w Polsce

Wynajem samochodu w Poland

Dla Polaków wynajem samochodu wciąż jest uważany za luksus, choć ceny wynajmu wcale nie są tak wysokie.

Europcar - największa wypożyczalnia samochodów w Polsce stara się sprostać każdej potrzebie klientów i oferuje najwięcej punktów wynajmu w Polsce. Co więcej, na terenie Polski udostępnia bezpłatnie usługę One Way, czyli zwrot samochodu w innym punkcie niż został on wypożyczony. Ale to nie wszystko, za dodatkową opłatą podstawią samochód pod wskazany przez Ciebie adres lub pozwolą Ci zwrócić auto poza swoimi godzinami pracy.

Być może kiedyś wpadł Ci do głowy pomysł wynajęcia samochodu, ale pewnie nawet nie przyszło Ci do głowy sprawdzić, ile naprawdę będzie Cię to kosztowało. Otóż w przybliżeniu, jeśli wynajmiesz samochód na jeden dzień to zapłacisz mniej więcej tyle, ile musiałbyś przekazać taksówkarzom podczas całodniowego korzystania z taksówek. Wcale nie tak dużo, jeśli do dyspozycji masz wygodny samochód i o nic nie musisz się troszczyć.

Konkurencja na rynku wypożyczalni samochodów jest duża, a klientów wciąż przybywa. Firmy zajmujące się więc wynajmem samochodów muszą więc zapewnić nie tylko perfekcyjną jakość, ale także rozsądną cenę i dopasować się do potrzeb klientów.

Przy tak ostrej konkurencji nie może być mowy o jakichkolwiek brakach jakościowych. W Europcar średni wiek samochodu to pół roku. Zapewnione jest również ubezpieczenie Assistance oraz możliwość wynajęcia wyposażenia dodatkowego. Europcar jako światowa sieć wypożyczalni umożliwia wynajem auta na całym świecie oraz zapewnia atrakcyjne oferty ze zniżkami. Sprawdź nas już teraz i wynajmij samochód na wygodną podróż.

Dlaczego wybrać Europcar w Poland

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Poland


Główne stacje wynajmu

Gdansk Airport
A:SLOWACKIEGO 210A 80-298 GDANSK,Poland. Tel.:+48 58 3481222
Sprawdź tę lokację
Katowice Downtown
A:CHORZOWSKA 50 40-121 KATOWICE,Poland. Tel.:+48 32 2095745
Sprawdź tę lokację
Krakow Airport
A:MEDWECKIEGO 1 32-083 BALICE,Poland. Tel.:+48 0 665301617
Sprawdź tę lokację