Europcar Kraków - wypożyczalnia

Wynajem samochodu w Poland > Krakow >

Witamy w Krakowie!

Zapraszamy Państwa do punktu wynajmu samochodów Europcar Polska w Qubus Hotel, przy ulicy Nadwiślańskiej 6. Kraków, miasto niezwykle. Urok wielkomiejski, zabytki, atmosfera - wszystko jest tutaj inne. W Krakowie czas płynie równie intensywnie co wszędzie w świecie, ale tylko tu jest po prostu spokojnie. Kraków to MUST BE we wszystkich planach podróży, biznesowych i turystycznych.

Wynajem samochodu w Krakowie możliwy jest również w punkcie wynajmu zloalizowanym na lotnisku w Krakowie Balicach.

Zapraszamy do zapoznania się z olbrzymim wyborem samochodów, które wypożyczamy dla Państwa wygody i komfortu. Oferujemy elastyczne warunki wynajmu i atrakcyjne cenowo pakiety weekendowe.

Z wielką przyjemnością pomożemy Państwu w organizacji pobytu w naszym mieście. Wystarczy wynająć samochód w Europcar Polska i ruszyć w Małopolskę. Jedyny problem – to wybór miejsc. Wieliczka, Oświęcim, Ojców, Czorsztyn, Zakopane … Wycieczki mogą być dalsze i bliższe, każda jest możliwa z naszymi autami.

Zapraszamy do nas! Jesteśmy do usług pod numerem telefonu (+48 12) 374 56 96.

Zarezewuj teraz!

Dlaczego wybrać Europcar w

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w


Stacje wynajmu w pobliżu

Kraków Downtown
A:NADWISLANSKA 6 30-527 KRAKOW,Poland. Tel.:+48 48 665301617
Sprawdź tę lokację

szczegóły

Adres:
, , Poland.
Kontakt:
Tel.:+
Zarezerwuj w tym punkcie
Godziny otwarcia (*)Za dodatkową opłatą
  • Pon. Wt. Śr. Czw.
  • Pt. Sob. Niedz.

Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.