COVID-19 Informacje

Europcar Katowice - wypożyczalnia

Wynajem samochodu w Poland > Katowice > Katowice Downtown

Wypożyczalnia samochodów Europcar w Katowicach zaprasza do biura i punktu wynajmu przy ulicy Chorzowskiej 50.

Katowickie biuro Europcar Polska mieści się w centrum miasta, w biurowcu „Chorzowska 50”, budynku będącym nie tylko znakomicie znanym wszystkim mieszkańcom, ale także jedną z prestiżowych wizytówek Katowic. To najlepsza lokalizacja – nasze biuro jest oddalone o 15 minut spaceru od Dworca Centralnego PKP i tylko 5 minut drogi od dworca PKS. Bardzo łatwo dotrzeć do i od nas na trasy prowadzące do lotnisk w Pyrzowicach i Balicach (na każdym z nich również znajdują się punkty wynajmu Europcar Polska). Dojazd do biura przy Chorzowskiej 50 zapewniają ponadto 4 linie tramwajowe i 25 linii autobusowych.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu bogatą ofertę aut wynajmowanych w umowach krótko - i średnioterminowych. Oferujemy dowolnie konfigurowane według potrzeb wyposażenie dodatkowe, atrakcyjne pakiety weekendowe oraz wynajem samochodów luksusowych, na specjalne okazje. Zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji, w ten sposób w komfortowy sposób zyskają Państwo gwarancję właściwej organizacji swojego czasu.

Zapraszamy do punktu wynajmu Europcar w Katowicach, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 32 209 57 45

Zarezewuj teraz!

Dlaczego wybrać Europcar w Katowice Downtown

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w Katowice Downtown


Katowice Downtown szczegóły

Adres:
CHORZOWSKA 50, 40-121 KATOWICE, Poland.
Kontakt:
Tel.:+48 32 2095745
Zarezerwuj w tym punkcie
Godziny otwarcia (*)Za dodatkową opłatą
  • Pon. Wt.09:00-17:00 Śr.09:00-17:00 Czw.09:00-17:00
  • Pt.09:00-17:00 Sob.09:00-17:00 Niedz.

Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

W Katowice Downtown z Europcar

Vehicles in this location

Wypożyczalnia Samochodów - Znajdź Samochód

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu? Poznaj flotę wypożyczalni samochodów Europcar. Nowe samochody różnych klas, odpowiednie dla każdego Klienta. Masz doskonałą okazję aby wynająć coś specjalnego!

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.