Europcar Katowice

Wynajem samochodu w Poland > Katowice >

Zapraszamy do Europcar Polska w Katowicach! Czekamy na Państwa w wypożyczalni przy ulicy Chorzowskiej 50.

„Chorzowska 50” – w tym świetnie znanym biurowcu, jednej z biznesowych wizytówek Katowic, mieści się jedno z dwóch biur Europcar w mieście ( kolejny punkt wynajmu znajdą Państwo na lotnisku Pyrzowice, nr tel. 32 285 50 41) . Bardzo łatwo trafić do Europcar Katowice – nasz śródmiejski punkt wynajmu jest oddalony zaledwie o 15 –minutowy spacer od Dworca Centralnego PKP i tylko o 5 minut drogi od dworca PKS. Wygodny sposób dojazdu do Europcar przy Chorzowskiej 50 zapewnia także 25 linii autobusowych i 4 linie tramwajowe.

Z przyjemnością oferujemy Państwu nasze auta. Zapewniamy pełną mobilność podczas podróży służbowych, wakacji oraz wyjazdów weekendowych. Wypożyczamy samochody na dowolny, zdefiniowany przez Państwa czas, zawierając kontrakty krótko- i długoterminowe. Dysponujemy urozmaiconą flotą wyposażoną w usługę Assistance aktywną całodobowo 7 dni w tygodniu.
Jest to rozwiązanie przewidziane na wypadek awarii i umożliwia Państwu ewentualny kontakt telefoniczny z Europcar. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy także urządzenia dodatkowe takie jak: nawigacja GPS, łańcuchy śniegowe czy foteliki dziecięce. Każdą ofertę uzależniamy od indywidualnych preferencji klienta.

Realizujemy także niecodzienne zamówienia specjalne, wypożyczając luksusowe limuzyny. Proponujemy także samochody na weekendowe wyjazdy za miasto. Jeśli jeszcze nie zaplanowali Państwo planu wycieczki, proponujemy odwiedzenie pięknego parku w Świerklańcu, ogrodu japońskiego w Pisarzowicach koło Bielska - Białej i Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego Guido w Zabrzu. To prawdziwe perełki Śląska a zobaczenie ich wymaga pokonania niecałych 50 km z Katowic.

Zapraszamy do wcześniej składanych rezerwacji, przypominamy także o możliwości zwrotu wypożyczonego w Europcar auta w każdym innym punkcie wynajmu.

Zarezewuj teraz!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Europcar Katowice pod nr tel. 32 209 57 45.

Dlaczego wybrać Europcar w

  • Łatwa rezerwacja online: wyszukaj, wybierz, zarezerwuj
  • Dostępna usługa Express pick-up
  • Stawki wynajmu na dzień, miesiąc, krótki i długi wynajem
  • Flota nowych modeli pojazdów
  • Wypożyczalnia zdobywająca nagrody

Stacje wynajmu Europcar w


Stacje wynajmu w pobliżu

Katowice Downtown
A:CHORZOWSKA 50 40-121 KATOWICE,Poland. Tel.:+48 32 2095745
Sprawdź tę lokację

szczegóły

Adres:
, , Poland.
Kontakt:
Tel.:+
Zarezerwuj w tym punkcie
Godziny otwarcia (*)Za dodatkową opłatą
  • Pon. Wt. Śr. Czw.
  • Pt. Sob. Niedz.

Oferty i promocje

Weekendowe Oszczędności!

Weekendowe Oszczędności!

Oszczędź do 30% na wynajmach weekendowych.
Jedź z nami w Polskę. Miłego weekendu!

 

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.