RozwińSzukaj

Wynajem samochodów Wrocław Lotnisko Europcar

Europcar Polska wita Państwa na wrocławskim lotnisku! Znajdujemy się przy ul. Graniczna 190.

Lotnisko  zapewnia szeroki zakres wysokiej jakości usług. Składają się na nie m.in. strefa handlowa umożliwiająca zakupy jak i wypoczynek przed podróżą a także oferta dla biznesu. Obejmuje ona m.in. salony VIP, salony  Executive oraz Centrum Konferencyjne.  Port lotniczy Wrocław zapewnia ponadto szereg usług dodatkowych tj.: bankomaty, kantory, punkty do ładowania baterii w telefonach komórkowych, usługi biur podróży oraz usługi parkingowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno firmy jak i osoby prywatne, dla których wypożyczenie auta jest najlepszym i najskuteczniejszym sposobem planowania dalszej podróży po Wrocławiu i okolicach. Oferujemy szeroki  wybór modeli oraz marek.

Nasza oferta


Wynajmujemy także samochody luksusowe- przeznaczone na specjalne okazje. Gwarantujemy  usługę Assisstance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.  Zapewniamy możliwość konfigurowania urządzeń dodatkowych tj.: foteliki dla dzieci i zestawy GPS. Umożliwiamy także wypożyczenie auta poza granicami Polski. Posiadamy ponad 13 tys. oddziałów na całym świecie. Dlatego warto zaplanować z nami każdy etap służbowego i prywatnego pobytu we Wrocławiu rezerwując odpowiednio wcześniej wybrany model auta a także wyposażenie dodatkowe  niezbędne do dalszej podróży. Zawieramy umowy krótko- i średnioterminowe. Przygotowujemy  również atrakcyjne pakiety weekendowe oraz  liczne promocje aby jak najlepiej sprostać Państwa potrzebom.

Wypożyczenie samochodu w Europcar Wrocław może być wstępem do niezapomnianej podróży po ciekawostkach Dolnego Śląska. Szczególnie zachęcamy do wycieczki szlakiem Zamków Piastowskich ciągnącym się przez 146 km wśród wzgórz i rozlewisk rzek, a także odwiedzenia Oleśnicy Małej – niegdyś siedziby Zakonu Templariuszy. Punktem obowiązkowym podróży będzie także odwiedzenie Parku Krajobrazowego ,,Dolina Baryczy” oddalonego od Wrocławia o 50km. Dla tych, którzy Niezależnie od planu wycieczki, z Europcar wszędzie dotrą Państwo szybko i komfortowo.


Zarezewuj teraz!

Szczegóły oferty i wszelkie potrzebne  informacje znajdą Państwo na naszej stronie lub w bezpośrednim kontakcie, dzwoniąc do biura pod nr 71 358 12 91.

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!