RozwińSzukaj

Wynajem samochodów Wrocław Lotnisko Europcar

Europcar Polska wita Państwa na wrocławskim lotnisku! Znajdujemy się przy ul. Graniczna 190.

Lotnisko  zapewnia szeroki zakres wysokiej jakości usług. Składają się na nie m.in. strefa handlowa umożliwiająca zakupy jak i wypoczynek przed podróżą a także oferta dla biznesu. Obejmuje ona m.in. salony VIP, salony  Executive oraz Centrum Konferencyjne.  Port lotniczy Wrocław zapewnia ponadto szereg usług dodatkowych tj.: bankomaty, kantory, punkty do ładowania baterii w telefonach komórkowych, usługi biur podróży oraz usługi parkingowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno firmy jak i osoby prywatne, dla których wypożyczenie auta jest najlepszym i najskuteczniejszym sposobem planowania dalszej podróży po Wrocławiu i okolicach. Oferujemy szeroki  wybór modeli oraz marek.

Nasza oferta


Wynajmujemy także samochody luksusowe- przeznaczone na specjalne okazje. Gwarantujemy  usługę Assisstance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.  Zapewniamy możliwość konfigurowania urządzeń dodatkowych tj.: foteliki dla dzieci i zestawy GPS. Umożliwiamy także wypożyczenie auta poza granicami Polski. Posiadamy ponad 13 tys. oddziałów na całym świecie. Dlatego warto zaplanować z nami każdy etap służbowego i prywatnego pobytu we Wrocławiu rezerwując odpowiednio wcześniej wybrany model auta a także wyposażenie dodatkowe  niezbędne do dalszej podróży. Zawieramy umowy krótko- i średnioterminowe. Przygotowujemy  również atrakcyjne pakiety weekendowe oraz  liczne promocje aby jak najlepiej sprostać Państwa potrzebom.

Wypożyczenie samochodu w Europcar Wrocław może być wstępem do niezapomnianej podróży po ciekawostkach Dolnego Śląska. Szczególnie zachęcamy do wycieczki szlakiem Zamków Piastowskich ciągnącym się przez 146 km wśród wzgórz i rozlewisk rzek, a także odwiedzenia Oleśnicy Małej – niegdyś siedziby Zakonu Templariuszy. Punktem obowiązkowym podróży będzie także odwiedzenie Parku Krajobrazowego ,,Dolina Baryczy” oddalonego od Wrocławia o 50km. Dla tych, którzy Niezależnie od planu wycieczki, z Europcar wszędzie dotrą Państwo szybko i komfortowo.


Zarezewuj teraz!

Szczegóły oferty i wszelkie potrzebne  informacje znajdą Państwo na naszej stronie lub w bezpośrednim kontakcie, dzwoniąc do biura pod nr 71 358 12 91.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.