RozwińSzukaj

Odpowiedź na to pytanie nie może, ze swej natury, być oczywista. Należałoby przyjrzeć się bliżej instytucji wynajmu i związanych z nim korzyści, przy jednoczesnej analizie tak powszechnego obecnie na polskim i zagranicznym rynku leasingu. Możliwości jest wiele – cele jednak pozostają niezmienne: to zysk, komfort i efektywność pracy. Europcar zapewnia możliwość realizacji każdego z nich, proponując Klientom bardzo szeroką i nowoczesną ofertę wynajmu samochodów dla firm.

 

Koszty wynajmu samochodu lub floty w Europcar obejmują szereg usług wynikających bezpośrednio z samej eksploatacji pojazdów, pokrywają między innymi obsługę techniczną, serwis ogumienia, ubezpieczenie. Najemca powierza zatem wszelkie kwestie dotyczące stanu pojazdów oraz opieki i kontroli nad nimi – wynajmującemu, uwalniając się od niepotrzebnego stresu i skupiając na realizacji zadań i celów własnej Firmy. Komfort leasingu w tym zakresie jest zdecydowanie niższy, gdyż zakres oferowanych przez firmy leasingowe usług nie obejmuje większości z wyżej wymienionych.

 

Klient – najemca może także skorzystać z rozmaitych programów lojalnościowych przygotowanych przez Europcar z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa i wygody korzystania z wynajmu. Co więcej zaś oferta wynajmu w Europcar jest w pełni dostosowana do możliwości finansowych, potrzeb oraz życzeń naszych Klientów, którzy w znacznym stopniu sami decydują o warunkach wynajmu, korzystając jednocześnie z fachowych porad naszych pracowników. Taka indywidualizacja w przypadku leasingu nie zawsze jest możliwa.

 

Racjonalny przedsiębiorca, oprócz kosztów, kieruje się także kryterium komfortu, które przekłada się potem na efektywność działalności firmy, a zatem i jej rentowność. Powszechnie szacuje się koszty wynajmu na nieco wyższe niż koszty ponoszone w związku z leasingiem  – jednakże nie można zignorować tutaj oceny samego ryzyka używania pojazdu i szeregu potencjalnych konsekwencji finansowych, którymi w przypadku leasingu obciążona zostaje ostatecznie Firma Klienta.

 

Wynajem samochodu w firmie to rozwiązanie elastyczne, ekonomiczne – a nade wszystko mało ryzykowne – co czyni ofertę Europcar atrakcyjną na rynku krajowym i międzynarodowym. Zaufaj Nam i zdecyduj się na wynajem samochodu dla swojej firmy. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.