RozwińSzukaj

Dlaczego nie wypożyczysz samochodu swojej firmie?

Odpowiedź na to pytanie nie może, ze swej natury, być oczywista. Należałoby przyjrzeć się bliżej instytucji wynajmu i związanych z nim korzyści, przy jednoczesnej analizie tak powszechnego obecnie na polskim i zagranicznym rynku leasingu. Możliwości jest wiele – cele jednak pozostają niezmienne: to zysk, komfort i efektywność pracy. Europcar zapewnia możliwość realizacji każdego z nich, proponując Klientom bardzo szeroką i nowoczesną ofertę wynajmu samochodów dla firm.

 

Koszty wynajmu samochodu lub floty w Europcar obejmują szereg usług wynikających bezpośrednio z samej eksploatacji pojazdów, pokrywają między innymi obsługę techniczną, serwis ogumienia, ubezpieczenie. Najemca powierza zatem wszelkie kwestie dotyczące stanu pojazdów oraz opieki i kontroli nad nimi – wynajmującemu, uwalniając się od niepotrzebnego stresu i skupiając na realizacji zadań i celów własnej Firmy. Komfort leasingu w tym zakresie jest zdecydowanie niższy, gdyż zakres oferowanych przez firmy leasingowe usług nie obejmuje większości z wyżej wymienionych.

 

Klient – najemca może także skorzystać z rozmaitych programów lojalnościowych przygotowanych przez Europcar z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa i wygody korzystania z wynajmu. Co więcej zaś oferta wynajmu w Europcar jest w pełni dostosowana do możliwości finansowych, potrzeb oraz życzeń naszych Klientów, którzy w znacznym stopniu sami decydują o warunkach wynajmu, korzystając jednocześnie z fachowych porad naszych pracowników. Taka indywidualizacja w przypadku leasingu nie zawsze jest możliwa.

 

Racjonalny przedsiębiorca, oprócz kosztów, kieruje się także kryterium komfortu, które przekłada się potem na efektywność działalności firmy, a zatem i jej rentowność. Powszechnie szacuje się koszty wynajmu na nieco wyższe niż koszty ponoszone w związku z leasingiem  – jednakże nie można zignorować tutaj oceny samego ryzyka używania pojazdu i szeregu potencjalnych konsekwencji finansowych, którymi w przypadku leasingu obciążona zostaje ostatecznie Firma Klienta.

 

Wynajem samochodu w firmie to rozwiązanie elastyczne, ekonomiczne – a nade wszystko mało ryzykowne – co czyni ofertę Europcar atrakcyjną na rynku krajowym i międzynarodowym. Zaufaj Nam i zdecyduj się na wynajem samochodu dla swojej firmy. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.