RozwińSzukaj

Jakie pytania zadać przed wypożyczeniem?

Chciałbyś wypożyczyć samochód, ale nie jesteś pewien warunków, jakie Ci oferują? Wciąż masz wiele pytań przed wypożyczeniem samochodu, ale nie wiesz komu je zadać? Być może kilka rad zawartych w tym artykule rozwieje Twoje wątpliwości dotyczące wynajmu samochodu, tak by Twoja podróż wypożyczonym autem odbyła się bez przykrych niespodzianek.

 

Pamiętaj, aby dowiedzieć się jak najwięcej o firmie wynajmującej samochody. Przejrzyj ich stronę internetową, dokładnie zapoznaj się z warunkami umowy, popytaj znajomych. Choćby sytuacja była niezwykle pilna i potrzebujesz samochodu już teraz, najgorsze co mógłbyś zrobić to szukać informacji na miejscu i w ostatniej chwili, kiedy kilka innych osób czeka za Tobą w kolejce. Wtedy twoje pytania przed wypożyczeniem samochodu wzbudzą tylko zniecierpliwienie. Lepiej zadzwoń wcześniej i dowiedz się jak najwięcej jeszcze przed wizytą w wypożyczalni.

 

Chyba najważniejszą kwestią przed wynajęciem samochodu jest ubezpieczenie. Nikomu nie życzymy kłopotów, ale przykre sytuacje się zdarzają i warto się przed nimi zabezpieczyć. Pośród Twoich pytań o wypożyczenie samochodu powinna się więc znaleźć wątpliwość, co dokładnie obejmuje Twoje ubezpieczenie. Zastanów się przede wszystkim:

  1. Czy ubezpieczenie pokryje ewentualne szkody wypożyczonego samochodu?
  2. Kto pokryje koszty, jeśli z wynajętego samochodu zostanie skradziona Twoja własność?
  3. Kto pokryje koszty, jeśli z wynajętego samochodu zostanie skradziona własność wypożyczalni samochodowej?
  4. Kto poniesie odpowiedzialność, gdy w wypadku ucierpią osoby trzecie?

Pamiętaj, aby dobrze się zastanowić zanim wynajmiesz samochód nie będąc ubezpieczonym od takich zdarzeń. Jeśli to możliwe, dokup odpowiednie ubezpieczenie. Bezpieczna podróż jest znacznie więcej warta niż suma, którą przeznaczysz na dodatkowe ubezpieczenie, a koszt ewentualnych szkód może ciążyć na Tobie przez wiele lat.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.