RozwińSzukaj

Co buduje przewagę konkurencyjną Europcar?

W Polsce jest wiele firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów, jeszcze więcej jest ich w Europie czy na świecie. Co więc sprawia, że jedne są lepsze od innych i jakie aspekty wpływają na ich sukces?

 

Kiedy staje się przed wyborem jednej wypożyczalni, a należy wybrać spośród tak wielu, nie jest to łatwe zadanie. W tej branży liczy się bardzo wiele aspektów. Przewaga konkurencyjna Europcar również wynika z wielu czynników.

 

Przede wszystkim Europcar jest jedną z największych wypożyczalni zarówno ma świecie, jak i w Europie i Polsce. Po sojuszu z Enterprise Rent-A-Car tworzy największą sieć wypożyczalni samochodów na świecie. Wspólnie dysponują flotą ponad 1,2 mln pojazdów na świecie w ponad 13 000 lokalizacji w 150 krajach. Co Europcar zyskuje dzięki swojej wielkości? To, że jest zawsze na miejscu i blisko klienta. Jednym z kryteriów wyboru wypożyczalni podczas wynajmu samochodu jest bliskość najbliższego punku wynajmu. W tym miejscu przewaga konkurencyjna Europcar jest niepodważalna. Ponad to tak gęsta sieć punktów wynajmu pozwala klientom zbudować pewną zażyłość z wypożyczalnią, a Europcar zyskuje ich zaufanie oraz przywiązanie.

 

Dzięki takiej skali działalności Europcar może również śledzić trendy na całym świecie oraz zbierać informacje o życzeniach swoich klientów. W ten sposób może szybko dopasować swoją ofertę do wymagań oraz jako pierwsza wypożyczalnia wprowadzać nowinki techniczne czy inne ulepszenia.

 

Inna przewagą Europcar jest również najwyższy oferowany standard. Działając w tak wielu miejscach Europcar ciągle ulepsza swoje usługi by sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Co za tym idzie każdy klient Europcar otrzyma najlepsza możliwą usługę.

 

Podsumowując, przewaga konkurencyjna Europcar jest niepodważalna. Nie tylko skala działalności, ale także wysoka jakość usług świadczą o tym, że Europcar jest jedna z najlepszych wypożyczalni samochodów na świecie. Więcej informacji i danychznajduje się na stronie internetowej Europcar.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.