RozwińSzukaj

Oferta promocyjna na weekend

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty promocyjnej na weekend. Jeśli potrzebujesz samochodu na kilka dni, w tym weekend mamy dla ciebie korzystne rozwiązanie. Wybierz samochód, jakiego potrzebujesz, a my przedłużymy Twój weekend.

 

Czy chciałbyś, aby Twój weekend zaczął się już w środę? Wystarczy, że zaplanujesz swój wyjazd na sobotę i niedzielę a my przedłużymy Twój czas. Nasza oferta promocyjna na weekend dotyczy wynajmu na 2, 3 lub 4 dni, w tym sobotę i niedzielę. Możesz wybrać swój wymarzony pojazd na udany weekend spośród 9 kategorii pojazdów, jakimi dysponujemy. Do Twojej dyspozycji przedstawiamy: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full Size, Luxury oraz Special.

 

Oferta promocyjna na weekend nie ogranicza Twoich możliwości pełnego skorzystania z naszych usług: oferujemy dokładnie takie same warunki jak przy standardowym wynajmie samochodu, ale w korzystniejszych cenach. Oznacza to, że masz do swojej dyspozycji te same niezawodne samochody z naszej floty, posiadasz również możliwość zamówienia dodatkowego wyposażenia. Jeśli potrzebujesz przygotujemy dla ciebie bezpieczne foteliki samochodowe dla dzieci, nawigację GPS czy łańcuchy śniegowe. Co więcej nasza promocja obowiązuje na całym terenie Polski, nic więc nie powstrzyma Cię przed spędzeniem wspaniałego i wygodnego weekendu. Dajemy Ci więc możliwość wybrania dowolnego, najkorzystniejszego dla Ciebie punktu wynajmu i zwrotu samochodu. Nasza sieć wypożyczalni rozciąga się na cały świat. Nasze wypożyczalnie samochodów znajdują się na wszystkich międzynarodowych lotniskach oraz we wszystkich większych miastach. Co więcej, jeśli tego potrzebujesz, za dodatkową opłatą możesz odebrać bądź zwrócić auto także poza naszymi punktami. Dla Twojej wygody i uniknięcia zbędnych formalności przygotowaliśmy również program karty Privilege. Pozwala ona na natychmiastowe odebranie samochodu, upraszcza procedurę rezerwacji oraz gwarantuje korzystne zniżki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie Privilege, wejdź na naszą stronę internetową.

 

Aby zarezerwować samochód bądź dowiedzieć się więcej o naszej ofercie promocyjnej na weekend, zapraszamy na nasza stronę.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.