RozwińSzukaj

Warmia i Mazury

Zwiedzaj Warmię i Mazury z Europcar

Dla tych, którzy szukają spokoju i wytchnienia przygotowaliśmy specjalny pakiet. 1 nocleg dla 2 osób w atrakcyjnym miejscu i przystępnej cenie. Do tego wynajem samochodu i wstęp do strefy wellness. Cena pakietu 499.00 zł Informacja i rezerwacja:

Hotel Warmiński ul. Kołobrzeska 1,

10-442 Olsztyn Tel. 89 522 14 00,

89 522 14 57

hotel@hotel-warminski.com.pl

www.hotel-warminski.com

 Pobyt obejmuje:

Nocleg - 1 nocleg w komfortowym 2-osobowym pokoju klasy SUPERIOR

Smaczny początek dnia – śniadanie w formie bogatego bufetu szwedzkiego (na życzenie gości śniadanie może być serwowane do pokoju)

Wynajem samochodu – wypożyczenie auta na jedną dobę. Do wyboru mają Państwo samochody Europcar z klasy “compact” (Renaut Megane, Ford Focus, Opel Astra)

Parking – w cenę pakietu wliczone jest również miejsce na parkingu lub w garażu. Wieczorne odprężenie – w ramach pakietu mogą Państwo skorzystać za darmo ze strefy wellness, w której znajdują się: sauna sucha, jacuzzi i sala fitness. Pobyt w takim miejscu z pewnością przyniesie ukojenie i doda energii. 

Pakiet obowiązuje na pobyty w dniach od piątku do soboty lub od soboty do niedzieli.

 Opłata za wynajem pojazdu zawiera:

Nielimitowany przebieg kilometrów
Opony zimowe
Ubezpieczenie od kradzieży (obowiązuje udział własny w wysokości 922,50 EUR)
Ubezpieczenie od uszkodzenia samochodu (obowiązuje udział własny w wysokości 676,50 EUR)

 Warunki pakietu:

Wiek – kierowca musi mieć ukończone co najmniej 21 lat,

Prawo jazdy – ważne od co najmniej roku

Karta kredytowa – ważna powszechnie akceptowana: szczegóły

Należy pamiętać, że w tym pakiecie obowiązują standardowe Warunki Wynajmu na terenie Polski - szczegóły

Oprócz tego może zostać naliczona opłata za zwrot w innym miejscu niż wynajem

 


  

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.