RozwińSzukaj

Środek transportu dla Firm

Jakość i komfort transportu w firmie przesądzają obecnie o efektywności pracy, a co za tym idzie – ich rentowności. Klucz do sukcesu tkwi przede wszystkim w elastycznych rozwiązaniach i nowoczesnych technologiach, które to niosą ze sobą wygodę, szybkość, oszczędność i wiele innych korzyści istotnych zwłaszcza dla prowadzących działalność pod firmą.           

 

Na współczesnym, dynamicznym rynku wybór samochodu w firmie i dla firmy stanowi  determinantę powodzenia. Pracownicy Europcar doskonale znają te realia i wszelkie mechanizmy związane mniej lub bardziej bezpośrednio z branżą samochodową – dzięki czemu stworzyliśmy wspólnie atrakcyjną i szczególnie korzystną dla Klientów Firmowych ofertę wynajmu samochodów.

 

Aby transport w firmie spełniał oczekiwania naszych Klientów radzimy przeprowadzić analizę faktycznych potrzeb oraz potencjału pracowników tak, by wybór środka transportu rzeczywiście ułatwił prowadzenie działalności. Należy uwzględnić: rodzaj wykonywanych usług i zadań, cele krótko i długoterminowe, natężenie pracy, zasięg działalności (mowa tu przede wszystkim o zasięgu regionalnym, krajowym i międzynarodowym), a także zindywidualizowane oczekiwania. Bez względu na to czy Klient decyduje się na okazjonalny wynajem samochodów osobowych, czy też na regularne wynajmowanie samochodów dostawczych – pewność, bezpieczeństwo i swoista estetyka Europcar z pewnością go nie zawiodą.

 

Samochód w firmie z pewnością usprawni jej funkcjonowanie. Co istotne, sama procedura rejestrowania pojazdu, wynajmu oraz zapewnienia ewentualnej obsługi technicznej nie jest skomplikowana ani czasochłonna. Warunki wynajmu zostaną dostosowane do profilu i wymagań każdego Klienta – to On o nich decyduje już na etapie dokonywania wstępnej rejestracji pojazdu. Oferta obejmuje możliwość wynajmu samochodu dowolnej klasy, wielkości, z uwzględnieniem  wyposażenia.

 

Zapewniamy fachową obsługę, profesjonalne doradztwo, rzetelność i satysfakcjonujące wykonanie wszelkich zobowiązań. To niebywała zaleta powierzenia Europcar transportu w firmie. Znamy bowiem wartość ekonomiczności działania, które we współczesnych realiach nabiera nowych znaczeń: to dziś także komfort, szybkość, efektywność, racjonalność i minimalizacja kosztów. Zachęcamy zatem do zapoznania się z ofertą Europcar.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.