RozwińSzukaj

Wypożyczalnia samochodów Toruń Europcar

Witamy Państwa w Toruniu! Zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału przy ul. Mostowej 25.


Miasto Mikołaja Kopernika zachwyci Państwa nie tylko Planetarium czy Orbitarium. Znajduje się tu wiele zabytków, które niewątpliwie należy zobaczyć. Do najcenniejszych należy zespół staromiejski, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Warto również zwiedzić ruiny zamku krzyżackiego, zespół gotyckich kamienic z XIV wieku a także barokowe pałace i neogotyckie kościoły. Toruń prawie ze wszystkich stron otoczony jest przez obszary leśne, stanowiące tereny rekreacyjne- Las Bielawski, Puszcza Bydgoska i rezerwaty- Las Piwnicki, Kępa Bazarowa, Rezerwat na rzece Drwęcy. Miasto zalicza się do jednego z najbardziej zielonych w Polsce, dlatego jest to idealne miejsce nie tylko na zwiedzanie, ale również na odpoczynek.


Oferujemy samochody typu: Mini, Compact, Standard, Economy, Intermediate, Full-size a także Minivans i samochody luksusowe. Jesteśmy pewni, że bez problemu znajdziemy dla Państwa odpowiednie auto. W każdym samochodzie możemy dowolnie konfigurować urządzenia dodatkowe tj.: foteliki dla dzieci czy zestawy GPS- specjalnie dla Państwa potrzeb. Zawieramy umowy krótko- i średnioterminowe. Przypominamy również, że samochód wypożyczony w Europcar Polska mogą Państwo oddać w dowolnie wybranym miejscu- bez dodatkowych opłat. Dodatkowo proponujemy przystąpienie do programu lojalnościowego „Privilege” i skorzystania z przywilejów jakie oferuje.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z aktualnymi promocjami. Na pytania chętnie odpowiemy pod nr 52 322 29 90.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.