RozwińSzukaj

Wynajem samochodów Szczecin Europcar

Witamy Państwa w punkcie wynajmu samochodów Europcar Polska w Szczecinie. Najciekawsze zabytki pod względem architektonicznym znajdziecie Państwo na Wałach Chrobrego. Budowle, które postawiono tu po 1901 roku nawiązują do baroku, manieryzmu a także secesji i modernizmu. Zabudowę Wałów uzupełniają tarasy widokowe ze schodami, a także fontanna i rzeźby nawiązujące do kultury starożytnego Egiptu czy Rzymu, wykonane przez mistrzów niemieckich. Kolejnym punktem wartym odwiedzenia jest Zamek Książąt Pomorskich a także Baszta Siedmiu Błaszczy i Brama Królewska będące pozostałościami umocnień miejskich. Polecamy Państwa uwadze również Bazylike św. Jakuba. Dla miłośników przyrody polecamy Puszczę Bukową z Jeziorem Szmaragdowym oraz Park Kasprowicza ze sztucznie utworzonym Jeziorem Rusałką.


W naszej ofercie posiadamy samochody typu Mini, Compact, Standard, Intermediate, Economy, Full-size a także Minivans i samochody luksusowe. Specjalnie dla Państwa wygody możemy dowolnie konfigurować urządzenia dodatkowe tj.: foteliki dla dzieci czy zestawy GPS. Zapewniamy usługę Asisstance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zawieramy umowy krótko- i średnioterminowe. Zachęcamy także do zapoznania się z warunkami przystąpienia do programu „ Privilege”. Oferujemy zniżki zarówno na wynajem auta jak i pobyt w hotelu.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami. Przygotowaliśmy również oferty specjalne. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej lub w bezpośrednim kontakcie z naszym biurem pod nr 91 434 62 51.

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!