COVID-19 Informacje

RozwińSzukaj

Wynajem samochodów Szczecin Europcar

Witamy Państwa w punkcie wynajmu samochodów Europcar Polska w Szczecinie. Najciekawsze zabytki pod względem architektonicznym znajdziecie Państwo na Wałach Chrobrego. Budowle, które postawiono tu po 1901 roku nawiązują do baroku, manieryzmu a także secesji i modernizmu. Zabudowę Wałów uzupełniają tarasy widokowe ze schodami, a także fontanna i rzeźby nawiązujące do kultury starożytnego Egiptu czy Rzymu, wykonane przez mistrzów niemieckich. Kolejnym punktem wartym odwiedzenia jest Zamek Książąt Pomorskich a także Baszta Siedmiu Błaszczy i Brama Królewska będące pozostałościami umocnień miejskich. Polecamy Państwa uwadze również Bazylike św. Jakuba. Dla miłośników przyrody polecamy Puszczę Bukową z Jeziorem Szmaragdowym oraz Park Kasprowicza ze sztucznie utworzonym Jeziorem Rusałką.


W naszej ofercie posiadamy samochody typu Mini, Compact, Standard, Intermediate, Economy, Full-size a także Minivans i samochody luksusowe. Specjalnie dla Państwa wygody możemy dowolnie konfigurować urządzenia dodatkowe tj.: foteliki dla dzieci czy zestawy GPS. Zapewniamy usługę Asisstance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zawieramy umowy krótko- i średnioterminowe. Zachęcamy także do zapoznania się z warunkami przystąpienia do programu „ Privilege”. Oferujemy zniżki zarówno na wynajem auta jak i pobyt w hotelu.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami. Przygotowaliśmy również oferty specjalne. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej lub w bezpośrednim kontakcie z naszym biurem pod nr 91 434 62 51.

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.