RozwińSzukaj

Wynajem samochodów Szczecin Europcar

Witamy Państwa w punkcie wynajmu samochodów Europcar Polska w Szczecinie. Najciekawsze zabytki pod względem architektonicznym znajdziecie Państwo na Wałach Chrobrego. Budowle, które postawiono tu po 1901 roku nawiązują do baroku, manieryzmu a także secesji i modernizmu. Zabudowę Wałów uzupełniają tarasy widokowe ze schodami, a także fontanna i rzeźby nawiązujące do kultury starożytnego Egiptu czy Rzymu, wykonane przez mistrzów niemieckich. Kolejnym punktem wartym odwiedzenia jest Zamek Książąt Pomorskich a także Baszta Siedmiu Błaszczy i Brama Królewska będące pozostałościami umocnień miejskich. Polecamy Państwa uwadze również Bazylike św. Jakuba. Dla miłośników przyrody polecamy Puszczę Bukową z Jeziorem Szmaragdowym oraz Park Kasprowicza ze sztucznie utworzonym Jeziorem Rusałką.


W naszej ofercie posiadamy samochody typu Mini, Compact, Standard, Intermediate, Economy, Full-size a także Minivans i samochody luksusowe. Specjalnie dla Państwa wygody możemy dowolnie konfigurować urządzenia dodatkowe tj.: foteliki dla dzieci czy zestawy GPS. Zapewniamy usługę Asisstance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zawieramy umowy krótko- i średnioterminowe. Zachęcamy także do zapoznania się z warunkami przystąpienia do programu „ Privilege”. Oferujemy zniżki zarówno na wynajem auta jak i pobyt w hotelu.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami. Przygotowaliśmy również oferty specjalne. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej lub w bezpośrednim kontakcie z naszym biurem pod nr 91 434 62 51.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.