RozwińSzukaj

Wynajem samochodów Szczecin Lotnisko Goleniów

Serdecznie witamy Państwa w Szczecinie! Nasz oddział znajduje się przy Porcie Lotniczym Szczecin- Goleniów.


Szczecin zaskoczy Państwa zabytkami nawiązującymi do baroku, manieryzmu a także secesji i modernizmu.  Obecnie ok. 270 obiektów objętych jest ochroną prawną. Szczególnie polecamy Państwa uwadze Wały Chrobrego, tworzące nad Odrą tarasy widokowe o długości 500 m. Okazałe trakty i bulwary tj.: Droga Siedmiu Młynów czy Deptak Bogusława to idealne rozwiązanie na długie spacery i odpoczynek przy kawie.  Miłośnikom przyrody proponujemy odwiedzenie Parku Kasprowicza ze sztucznie utworzonym Jeziorem Rusałką a także Puszczę Bukową z Jeziorem Szmaragdowym.


W naszej ofercie posiadamy nowoczesną flotę samochodów, a w każdym aucie możemy dowolnie konfigurować wyposażenie dodatkowe tj.: foteliki dla dzieci czy zestawy GPS- specjalnie dla Państwa wygody. Zapewniamy usługę Asisstance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.  Przypominamy również, że samochód wypożyczony w Europcar Polska mogą Państwo zwrócić w dowolnie wybranym miejscu- bez dodatkowych opłat. Dodatkowo umożliwiamy rezerwację samochodu za granicą. Posiadamy ponad 13. tys. oddziałów na całym świecie. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdą tam Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania a także oferty specjalne, które przygotowaliśmy z myślą o naszych najlepszych klientach. Czekamy na Państwa pod nr 91 434 62  51.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.