RozwińSzukaj

Wypożyczalnia samochodów Szczecin Goleniów Lotnisko

Witamy Państwa w Szczecinie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji  przy Porcie Lotniczym Szczecin - Goleniów. Szczecin jest jednym z najstarszych i największych miast w Polsce.  Z racji nadgranicznego położenia i bliskości morza , Szczecin stał się głównym ośrodkiem gospodarczym regionu.


Oferujemy Państwu samochody typu: Mini, Economy, Standard, Intermediate, Full-size a także Minivans i samochody luksusowe. Nasza flota jest regularnie serwisowana a wybrane punkty kontrolne są sprawdzane przed każdym wypożyczeniem samochodu. Zapewniamy usługę Asisstance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zawieramy kontrakty krótko- i średnioterminowe. Samochód wypożyczony w Europcar Polska mogą Państwo oddać w dowolnym punkcie Europcar na terenie Polski - bez dodatkowych opłat.  W razie potrzeby możemy także wystawić fakturę VAT- którą mogą Państwo odebrać do 3 miesięcy od zakończenia wynajmu.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdą tam Państwo aktualne promocje oraz oferty specjalne, które przygotowaliśmy z myślą o naszych stałych klientach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, planując wyjazdy służbowe, oferujemy atrakcyjne ceny zarówno za wynajem auta  jak i pobyt w  hotelu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania pod nr 91 434 62 51 a także pomożemy skonstruować jak najlepszą dla Państwa ofertę.

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!