RozwińSzukaj

Wypożyczalnia samochodów Szczecin Goleniów Lotnisko

Witamy Państwa w Szczecinie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji  przy Porcie Lotniczym Szczecin - Goleniów. Szczecin jest jednym z najstarszych i największych miast w Polsce.  Z racji nadgranicznego położenia i bliskości morza , Szczecin stał się głównym ośrodkiem gospodarczym regionu.


Oferujemy Państwu samochody typu: Mini, Economy, Standard, Intermediate, Full-size a także Minivans i samochody luksusowe. Nasza flota jest regularnie serwisowana a wybrane punkty kontrolne są sprawdzane przed każdym wypożyczeniem samochodu. Zapewniamy usługę Asisstance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zawieramy kontrakty krótko- i średnioterminowe. Samochód wypożyczony w Europcar Polska mogą Państwo oddać w dowolnym punkcie Europcar na terenie Polski - bez dodatkowych opłat.  W razie potrzeby możemy także wystawić fakturę VAT- którą mogą Państwo odebrać do 3 miesięcy od zakończenia wynajmu.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdą tam Państwo aktualne promocje oraz oferty specjalne, które przygotowaliśmy z myślą o naszych stałych klientach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, planując wyjazdy służbowe, oferujemy atrakcyjne ceny zarówno za wynajem auta  jak i pobyt w  hotelu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania pod nr 91 434 62 51 a także pomożemy skonstruować jak najlepszą dla Państwa ofertę.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.