RozwińSzukaj

Witamy Państwa w Szczecinie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji  przy Porcie Lotniczym Szczecin - Goleniów. Szczecin jest jednym z najstarszych i największych miast w Polsce.  Z racji nadgranicznego położenia i bliskości morza , Szczecin stał się głównym ośrodkiem gospodarczym regionu.


Oferujemy Państwu samochody typu: Mini, Economy, Standard, Intermediate, Full-size a także Minivans i samochody luksusowe. Nasza flota jest regularnie serwisowana a wybrane punkty kontrolne są sprawdzane przed każdym wypożyczeniem samochodu. Zapewniamy usługę Asisstance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zawieramy kontrakty krótko- i średnioterminowe. Samochód wypożyczony w Europcar Polska mogą Państwo oddać w dowolnym punkcie Europcar na terenie Polski - bez dodatkowych opłat.  W razie potrzeby możemy także wystawić fakturę VAT- którą mogą Państwo odebrać do 3 miesięcy od zakończenia wynajmu.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdą tam Państwo aktualne promocje oraz oferty specjalne, które przygotowaliśmy z myślą o naszych stałych klientach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, planując wyjazdy służbowe, oferujemy atrakcyjne ceny zarówno za wynajem auta  jak i pobyt w  hotelu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania pod nr 91 434 62 51 a także pomożemy skonstruować jak najlepszą dla Państwa ofertę.

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.