RozwińSzukaj

Witamy Państwa w Rzeszowie!
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w punkcie wynajmu przy ul. Geodetów 1 .


Rzeszów położony jest w południowo - wschodniej Polsce. Miasto znajduje się na pograniczu Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej nad rzeką Wisłok. Od granic ze Słowacją i Ukrainą dzieli Rzeszów jedynie 100 km. Wypożyczenie auta w tym regionie może okazać się szczególnie pomocne dla podróżujących do naszych południowych sąsiadów.


W naszej ofercie posiadamy samochody typu : Mini, Economy, Compact, Standard, Intermediate, Full-size, Minivans a także auta luksusowe zarezerwowane na wyjątkowe okazje. Zawieramy umowy krótko- i średnioterminowe. W każdej chwili jeśli tylko zajdzie taka potrzeba możemy przedłużyć Państwu okres wynajmu. Do każdego auta mogą Państwo wypożyczyć urządzenia dodatkowe tj.: foteliki dla dzieci, zestaw GPS a nawet łańcuchy śniegowe. Oferujemy również usługę Assistance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Przypominamy, że mogą Państwo oddać wypożyczony samochód w dowolnym innym punkcie Europcar na ternie Polski bez dodatkowych opłat. W trosce o Państwa bezpieczeństwo wszystkie nasze samochody od listopada do marca są standardowo wyposażone w opony zimowe.


Wystawiamy także faktury VAT za wypożyczenie samochodu, którą mogą Państwo odebrać do 3 miesięcy od zakończenia wynajmu.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą . Wszelkich informacji udzielamy pod nr 17 858 61 94.

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.