RozwińSzukaj

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów Europcar

Witamy Państwa w Rzeszowie!
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w punkcie wynajmu przy ul. Geodetów 1 .


Rzeszów położony jest w południowo - wschodniej Polsce. Miasto znajduje się na pograniczu Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej nad rzeką Wisłok. Od granic ze Słowacją i Ukrainą dzieli Rzeszów jedynie 100 km. Wypożyczenie auta w tym regionie może okazać się szczególnie pomocne dla podróżujących do naszych południowych sąsiadów.


W naszej ofercie posiadamy samochody typu : Mini, Economy, Compact, Standard, Intermediate, Full-size, Minivans a także auta luksusowe zarezerwowane na wyjątkowe okazje. Zawieramy umowy krótko- i średnioterminowe. W każdej chwili jeśli tylko zajdzie taka potrzeba możemy przedłużyć Państwu okres wynajmu. Do każdego auta mogą Państwo wypożyczyć urządzenia dodatkowe tj.: foteliki dla dzieci, zestaw GPS a nawet łańcuchy śniegowe. Oferujemy również usługę Assistance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Przypominamy, że mogą Państwo oddać wypożyczony samochód w dowolnym innym punkcie Europcar na ternie Polski bez dodatkowych opłat. W trosce o Państwa bezpieczeństwo wszystkie nasze samochody od listopada do marca są standardowo wyposażone w opony zimowe.


Wystawiamy także faktury VAT za wypożyczenie samochodu, którą mogą Państwo odebrać do 3 miesięcy od zakończenia wynajmu.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą . Wszelkich informacji udzielamy pod nr 17 858 61 94.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.