RozwińSzukaj

Zwrot wypożyczonego samochodu nocą

Chciałbyś wypożyczyć samochód, ale nie odpowiadają Ci standardowe warunki wynajmu? Europcar znalazł na to sposób. Jeśli interesuje Cię zwrot samochodu nocą, wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się ze szczegółami naszego regulaminu a z pewnością znajdziesz rozwiązanie, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

 

Rozumiemy, że życie stawia przed nami różne sytuacje, dlatego przygotowaliśmy również różne rozwiązania dotyczące wynajmu samochodu w Europcar. Nasza standardowa procedura zastrzega wypożyczenie oraz zwrot auta w jednym z naszych punktów, wcześniej ustalonych. Jeśli chciałbyś zwrócić samochód w innym miejscu niż go wypożyczyłeś, umożliwiamy również taką opcję. Zdarzają się również inne sytuacje, kiedy godziny otwarcia naszych punktów są dla Ciebie niewygodne. Po wcześniejszym ustaleniu i rezerwacji pojazdu, możesz to zrobić w innym czasie. Europcar stara się jak najbardziej uprzyjemnić Ci użytkowanie samochodu, dlatego możliwy jest również zwrot samochodu nocą. Aby jednak skorzystać z tego udogodnienia musisz mieć na to zgodę Europcar. Po dokładnym ustaleniu możesz zostawić samochód na wyznaczonym parkingu, a kluczyki i dokumenty pozostawić w „skrzynce zwrotu pojazdu”. Jeśli pracownik Europcar po sprawdzeniu stanu pojazdu nie stwierdzi żadnych uszkodzeń, moment pozostawienia wyżej wymienionych rzeczy w skrzynce będzie uznawany za czas zwrotu pojazdu. Pamiętaj jednak, że do momentu sprawdzenia przez pracownika Europcar stanu pojazdu i podpisaniu odpowiednich dokumentów, to właśnie Ty ponosisz za niego odpowiedzialność. Dzieje się tak niezależnie od miejsca i terminu zwrotu.

 

Europcar to największa wypożyczalnia samochodów w Polsce, być może właśnie dzięki temu, że nasza oferta jest niezwykle elastyczna i dopasowana do potrzeb klientów. Nie wahaj się przedstawić nawet najbardziej szalonych wymagań naszym pracownikom, na pewno spróbujemy je spełnić. Zwrot samochodu nocą nie stanowi dla nas więc żadnego problemu. Sprawdź sam już teraz. 

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.