RozwińSzukaj

Niższe koszty wypożyczenia samochodu

Jeśli często podróżujesz i zależy Ci na wygodzie oraz na niezależności od środków komunikacji publicznej, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest wynajęcie samochodu. Jeśli jednak obawiasz się, że takie rozwiązanie jest nie na Twoją kieszeń, mamy dla Ciebie niezawodny sposób. Sprawdź nasze promocje, aby obniżyć koszty wypożyczenia samochodu i ciesz się tanim podróżowaniem.

 

Pierwszym rozwiązaniem, nad którym z pewnością powinieneś się zastanowić, jeśli zamierzasz często wypożyczać samochody, jest oferta programu Privilege. Dzięki karcie Privilege zyskasz nie tylko zniżki na wypożyczanie samochodów, ale także skorzystasz ze zniżek w hotelach. Co więcej, wszystkie rezerwacje samochodów biorą udział w programie frequent traveler: mile/punkty. Dzięki tej ofercie zarówno rezerwacja samochodów, jak i ich odbiór będą odbywały się w błyskawicznym tempie, a formalności zostaną ograniczone do niezbędnego minimum.

 

Jeśli potrzebujesz pojazdu na weekend, dzięki weekendowej ofercie specjalnej będziesz mógł cieszyć się z obniżenia kosztów wypożyczenia samochodu. Aby z niej skorzystać okres wynajmu powinien obejmować sobotę oraz niedzielę. Dzięki naszej promocji czas Twojego wynajmu wydłuży się nawet do trzech lub czterech dni w sumie. Jeśli natomiast zamierzasz cieszyć się wyjazdem dłużej, sprawdź ofertę 7 dni w cenie 5. Ta promocja gwarantuje obniżenie kosztów wypożyczenia samochodu w taki sposób, że zapłacisz za 5 dni wynajmu, podczas gdy samochodu będziesz mógł używać przez 7 dni.

 

W przypadku wyjazdów zagranicznych przygotowaliśmy serię ofert do różnych krajów, w których otrzymasz zniżki, promocje dotyczą wszystkich regionów Europy, a także Świata, są ograniczone czasowo. Aktualna oferta została przedstawiona na naszej stronie.

 

Europcar zapewnia wiele możliwości obniżenia kosztów wypożyczenia samochodów. Sprawdź wszystkie nasze oferty i wybierz najlepsza dla siebie. 

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.