RozwińSzukaj

Europcar jest największa wypożyczalnią samochodów w Polsce. W naszym kraju dysponuje 28 punktami wypożyczalni. Rozumiemy jednak, że to za mało. Dlatego dla Twojej wygody udostępniliśmy usługę wynajmu samochodu z dowolnego miejsca.

 

W Europcar cenimy Twój czas i staramy się spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Wiemy, że nasze punkty nie zawsze są Ci po drodze, dlatego postanowiliśmy dać Ci możliwość wynajmu samochodu z dowolnego miejsca w Polsce. Usługę podstawienia samochodu możesz zamówić już podczas rezerwacji. Skontaktuj się z nami i ustal wszystkie szczegóły, a my podstawimy auto w miejsce wybrane przez Ciebie. Taka usługa wynajmu samochodu z dowolnego miejsca jest nie tylko wygodna, ale także pozwoli Ci na oszczędność czasu oraz przejechanych kilometrów. Zapłacisz za nią dodatkowo tylko 15 euro, jeśli podstawienie będzie miało miejsce w obrębie miasta z punktem Europcar. Jeśli podstawienie samochodu odbywać się będzie poza granicami miast zapłacisz za usługę 15 euro i dodatkowo 0,8 euro za każdy dodatkowy kilometr.

 

Wynajem samochodu z dowolnego miejsca pozwoli Ci dowolnie zaplanować podróż bez konieczności przejechania dodatkowych kilometrów i tracenia czasu. Taki wyjazd będzie znacznie przyjemniejszy i co najważniejsze wydajny. W Europcar staramy się jak najdokładniej spełniać Twoje wymagania, dlatego umożliwiamy również zwrot samochodu poza granicami Polski, również w ofercie One Way.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza bogata oferta, zapraszamy do sprawdzenia naszej strony internetowej, na której znajdziesz nie tylko nasze standardowe usługi, ale także wiele promocji i ofert zniżek. Zapoznaj się z nimi, wybierz najlepszą dla siebie i zarezerwuj swój wymarzony samochód. 

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.