RozwińSzukaj

Wypożyczalnia samochodów Poznań Europcar

Witamy w punkcie wynajmu samochodów Europcar Polska w Poznaniu. Znajdziecie nas Państwo przy ul. Głogowska 62.

Poznańska siedziba Europcar Polska znajduje się w jednym z najważniejszych punktów komunikacyjnych miasta. Bardzo łatwo dotrzeć stąd do centrum Poznania a także do krajowej trasy nr 5 co może okazać się szczególnie ważne dla podróżujących między Trójmiastem a Wrocławiem.

Poznań znajduje się w środkowo-zachodniej Polsce, w dolinie rzeki Warty. Należy do największych ośrodków gospodarczych w kraju. Stanowi centrum przemysłu, handlu, logistyki i turystyki biznesowej. Miasto zaliczane jest do najbardziej atrakcyjnych miejsc do inwestowania w Polsce.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu bogatą ofertę samochodów wypożyczanych w umowach krótko- i średnioterminowych. Specjalnie dla Państwa wygody zapewniamy dodatkowe wyposażenie. Ofertę kierujemy zarówno do osób podróżujących w celach służbowych, jak i prywatnych. W swojej ofercie Europcar posiada atrakcyjne pakiety weekendowe. Szczególnie zachęcamy Państwa do odwiedzenia Puszczy Zielonki oddalonej od Poznania o 30 km. Tam też znajduje się wieża widokowa, która jest najwyższym punktem widokowym w Wielkopolsce. Warte zobaczenia są także Pałac w Rogalinie i zamek w Gołuchowie, które oprócz walorów architektonicznych posiadają rozległe kompleksy ogrodowo-parkowe. Dysponujemy bogatą flotą samochodów typu Compact, Standard, Intermediate, Full- size, a także Minivans. Oferujemy tylko nowe pojazdy -­- średni wiek naszych aut to 6 miesięcy. Zapewniamy również usługę Assistance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Przypominamy, że wypożyczone w Europcar Polska auto mogą Państwo oddać w dowolnym innym punkcie Europcar na ternie Polski - bez dodatkowych opłat.


Zarezewuj teraz!


Zapraszamy do kontaktu z biurem pod numerem telefonu 61 849 23 57. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.