RozwińSzukaj

Wypożyczalnia samochodów Poznań Europcar

Witamy w punkcie wynajmu samochodów Europcar Polska w Poznaniu. Znajdziecie nas Państwo przy ul. Głogowska 62.

Poznańska siedziba Europcar Polska znajduje się w jednym z najważniejszych punktów komunikacyjnych miasta. Bardzo łatwo dotrzeć stąd do centrum Poznania a także do krajowej trasy nr 5 co może okazać się szczególnie ważne dla podróżujących między Trójmiastem a Wrocławiem.

Poznań znajduje się w środkowo-zachodniej Polsce, w dolinie rzeki Warty. Należy do największych ośrodków gospodarczych w kraju. Stanowi centrum przemysłu, handlu, logistyki i turystyki biznesowej. Miasto zaliczane jest do najbardziej atrakcyjnych miejsc do inwestowania w Polsce.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu bogatą ofertę samochodów wypożyczanych w umowach krótko- i średnioterminowych. Specjalnie dla Państwa wygody zapewniamy dodatkowe wyposażenie. Ofertę kierujemy zarówno do osób podróżujących w celach służbowych, jak i prywatnych. W swojej ofercie Europcar posiada atrakcyjne pakiety weekendowe. Szczególnie zachęcamy Państwa do odwiedzenia Puszczy Zielonki oddalonej od Poznania o 30 km. Tam też znajduje się wieża widokowa, która jest najwyższym punktem widokowym w Wielkopolsce. Warte zobaczenia są także Pałac w Rogalinie i zamek w Gołuchowie, które oprócz walorów architektonicznych posiadają rozległe kompleksy ogrodowo-parkowe. Dysponujemy bogatą flotą samochodów typu Compact, Standard, Intermediate, Full- size, a także Minivans. Oferujemy tylko nowe pojazdy -­- średni wiek naszych aut to 6 miesięcy. Zapewniamy również usługę Assistance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Przypominamy, że wypożyczone w Europcar Polska auto mogą Państwo oddać w dowolnym innym punkcie Europcar na ternie Polski - bez dodatkowych opłat.


Zarezewuj teraz!


Zapraszamy do kontaktu z biurem pod numerem telefonu 61 849 23 57. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!