RozwińSzukaj

Wypożyczalnia samochodów Poznań Europcar

Witamy w punkcie wynajmu samochodów Europcar Polska w Poznaniu. Znajdziecie nas Państwo przy ul. Głogowska 62.

Poznańska siedziba Europcar Polska znajduje się w jednym z najważniejszych punktów komunikacyjnych miasta. Bardzo łatwo dotrzeć stąd do centrum Poznania a także do krajowej trasy nr 5 co może okazać się szczególnie ważne dla podróżujących między Trójmiastem a Wrocławiem.

Poznań znajduje się w środkowo-zachodniej Polsce, w dolinie rzeki Warty. Należy do największych ośrodków gospodarczych w kraju. Stanowi centrum przemysłu, handlu, logistyki i turystyki biznesowej. Miasto zaliczane jest do najbardziej atrakcyjnych miejsc do inwestowania w Polsce.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu bogatą ofertę samochodów wypożyczanych w umowach krótko- i średnioterminowych. Specjalnie dla Państwa wygody zapewniamy dodatkowe wyposażenie. Ofertę kierujemy zarówno do osób podróżujących w celach służbowych, jak i prywatnych. W swojej ofercie Europcar posiada atrakcyjne pakiety weekendowe. Szczególnie zachęcamy Państwa do odwiedzenia Puszczy Zielonki oddalonej od Poznania o 30 km. Tam też znajduje się wieża widokowa, która jest najwyższym punktem widokowym w Wielkopolsce. Warte zobaczenia są także Pałac w Rogalinie i zamek w Gołuchowie, które oprócz walorów architektonicznych posiadają rozległe kompleksy ogrodowo-parkowe. Dysponujemy bogatą flotą samochodów typu Compact, Standard, Intermediate, Full- size, a także Minivans. Oferujemy tylko nowe pojazdy -­- średni wiek naszych aut to 6 miesięcy. Zapewniamy również usługę Assistance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Przypominamy, że wypożyczone w Europcar Polska auto mogą Państwo oddać w dowolnym innym punkcie Europcar na ternie Polski - bez dodatkowych opłat.


Zarezewuj teraz!


Zapraszamy do kontaktu z biurem pod numerem telefonu 61 849 23 57. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.