RozwińSzukaj

Wynajem samochodów Poznań - EuropCar

Wynajem samochodu w Poznaniu - witamy Państwa w wypożyczalni Poznań- Ławice! 


Wypożyczenie auta to najlepszy sposób na zwiedzenie i poznanie miasta. Poznań odkryje przed Państwem niezwykłe bogactwo architektoniczne – od renesansowego ratusza przez barokowe kościoły aż do secesyjnych kamienic. Szczególnie polecamy Państwa uwadze Trakt Królewsko-Cesarski, wiodący przez miejsca związane z osobami władców – królami i cesarzami. Trasę poprowadzono tak, by pokazać zmiany w architekturze i rozwoju Poznania na przestrzeni wieków. Gdy zmęczy Państwa miejski zgiełk zapraszamy w okolice Jeziora Maltańskiego. Oprócz licznych tras rowerowych i spacerowych zlokalizowano tam takie atrakcje jak: całoroczny stok narciarski "Malta Ski" wzniesiony na Kopcu Wolności, pole do minigolfa, Bula Park, całoroczna kolejka górska Alpine Coaster ,ogród zoologiczny, park wodny Termy Maltańskie, oraz liczne place zabaw.

Z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu pobytu w naszym mieście. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do państwa dyspozycji mamy samochody typu Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full-size a także Minivans. Je­steśmy w stanie zapewnić Państwu takie warunki podróży jakich Państwo potrzebują. Zawieramy kontrakty krótko- i  średnioterminowe. Wynajmujemy samochody w celach prywatnych, jak również służbowych. Wypożyczenie samochodu w Europcar może być doskonałą alternatywą dla leasingu – bez wieloletnich obciążeń finansowych oraz konieczności samodzielnego serwisowania auta. Wypożyczalnia Europcar Poznań zapewnia Państwu mobilność w każdych warunkach: podczas urlopów, weekendowych wycieczek, wielomiesięcznych kontraktów i wyjazdów firmowych. W zależności od potrzeb w każdym samochodzie możemy konfigurować urządzenia dodatkowe, które zwiększają bezpieczeństwo i wygodę. Wypożyczamy foteliki dla dzieci, zestawy GPS a zimą łańcuchy śniegowe.


Zarezewuj teraz!


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, na której znajdą Państwo wszystkie informacje niezbędne do sporządzenia indywidualnej oferty. Czekamy również na Państwa rezerwacje pod nr 61 849 23 57. ­


Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.