RozwińSzukaj

Wynajem samochodów Poznań - EuropCar

Wynajem samochodu w Poznaniu - witamy Państwa w wypożyczalni Poznań- Ławice! 


Wypożyczenie auta to najlepszy sposób na zwiedzenie i poznanie miasta. Poznań odkryje przed Państwem niezwykłe bogactwo architektoniczne – od renesansowego ratusza przez barokowe kościoły aż do secesyjnych kamienic. Szczególnie polecamy Państwa uwadze Trakt Królewsko-Cesarski, wiodący przez miejsca związane z osobami władców – królami i cesarzami. Trasę poprowadzono tak, by pokazać zmiany w architekturze i rozwoju Poznania na przestrzeni wieków. Gdy zmęczy Państwa miejski zgiełk zapraszamy w okolice Jeziora Maltańskiego. Oprócz licznych tras rowerowych i spacerowych zlokalizowano tam takie atrakcje jak: całoroczny stok narciarski "Malta Ski" wzniesiony na Kopcu Wolności, pole do minigolfa, Bula Park, całoroczna kolejka górska Alpine Coaster ,ogród zoologiczny, park wodny Termy Maltańskie, oraz liczne place zabaw.

Z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu pobytu w naszym mieście. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do państwa dyspozycji mamy samochody typu Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full-size a także Minivans. Je­steśmy w stanie zapewnić Państwu takie warunki podróży jakich Państwo potrzebują. Zawieramy kontrakty krótko- i  średnioterminowe. Wynajmujemy samochody w celach prywatnych, jak również służbowych. Wypożyczenie samochodu w Europcar może być doskonałą alternatywą dla leasingu – bez wieloletnich obciążeń finansowych oraz konieczności samodzielnego serwisowania auta. Wypożyczalnia Europcar Poznań zapewnia Państwu mobilność w każdych warunkach: podczas urlopów, weekendowych wycieczek, wielomiesięcznych kontraktów i wyjazdów firmowych. W zależności od potrzeb w każdym samochodzie możemy konfigurować urządzenia dodatkowe, które zwiększają bezpieczeństwo i wygodę. Wypożyczamy foteliki dla dzieci, zestawy GPS a zimą łańcuchy śniegowe.


Zarezewuj teraz!


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, na której znajdą Państwo wszystkie informacje niezbędne do sporządzenia indywidualnej oferty. Czekamy również na Państwa rezerwacje pod nr 61 849 23 57. ­


Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!