RozwińSzukaj

Wypożyczalnia samochodów Poznań - EuropCar

Wypożyczalnia samochodów Poznań - punkt wynajmu samochodów ogólnopolskiej sieci wypożyczalni aut Europcar Polska zaprasza do punktu wynajmu  na lotnisku w Poznaniu-Ławicach.


Port Lotniczy Poznań-Ławica ma bardzo korzystną lokalizację. Usytuowany jest 7 km od centrum miasta, przy trasie prowadzącej bezpośrednio do najważniejszych punktów miasta: centrum i Dworca PKP oraz przy trasie wylotowej na Berlin i Warszawę.Nasza oferta

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno firmy jak i osoby prywatne, dla których wypożyczenie auta jest najlepszym i najskuteczniejszym sposobem planowania dalszej podróży po Poznaniu i okolicach. Oferujemy szeroki  wybór modeli oraz marek. Wynajmujemy także samochody luksusowe- przeznaczone na specjalne okazje. Zapewniamy możliwość konfigurowania urządzeń dodatkowych tj.: foteliki dla dzieci i zestawy GPS. Gwarantujemy również usługę Assistance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wypożyczony samochód mogą Państwo zwrócić dowolnym innym punkcie Europcar na ternie Polski bez dodatkowych opłat.  Dlatego warto zaplanować z nami każdy etap służbowego i prywatnego pobytu w Poznaniu rezerwując wcześniej wybrany model auta i wyposażenie dodatkowe  niezbędne do dalszej podróży.


Zawieramy umowy krótko- średnioterminowe. Przygotowaliśmy  również atrakcyjne pakiety weekendowe oraz  liczne promocje aby jak najlepiej sprostać Państwa potrzebom. Możemy także wystawić fakturę VAT za wypożyczenie samochodu, do odbioru w dowolnie wybranym punkcie.


Szczegóły oferty i wszelkie potrzebne  informacje znajdą Państwo na naszej stronie lub w bezpośrednim kontakcie, dzwoniąc do biura pod nr 61 849 23 57.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.