RozwińSzukaj

Wypożyczalnia samochodów Poznań - EuropCar

Wypożyczalnia samochodów Poznań - punkt wynajmu samochodów ogólnopolskiej sieci wypożyczalni aut Europcar Polska zaprasza do punktu wynajmu  na lotnisku w Poznaniu-Ławicach.


Port Lotniczy Poznań-Ławica ma bardzo korzystną lokalizację. Usytuowany jest 7 km od centrum miasta, przy trasie prowadzącej bezpośrednio do najważniejszych punktów miasta: centrum i Dworca PKP oraz przy trasie wylotowej na Berlin i Warszawę.Nasza oferta

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno firmy jak i osoby prywatne, dla których wypożyczenie auta jest najlepszym i najskuteczniejszym sposobem planowania dalszej podróży po Poznaniu i okolicach. Oferujemy szeroki  wybór modeli oraz marek. Wynajmujemy także samochody luksusowe- przeznaczone na specjalne okazje. Zapewniamy możliwość konfigurowania urządzeń dodatkowych tj.: foteliki dla dzieci i zestawy GPS. Gwarantujemy również usługę Assistance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wypożyczony samochód mogą Państwo zwrócić dowolnym innym punkcie Europcar na ternie Polski bez dodatkowych opłat.  Dlatego warto zaplanować z nami każdy etap służbowego i prywatnego pobytu w Poznaniu rezerwując wcześniej wybrany model auta i wyposażenie dodatkowe  niezbędne do dalszej podróży.


Zawieramy umowy krótko- średnioterminowe. Przygotowaliśmy  również atrakcyjne pakiety weekendowe oraz  liczne promocje aby jak najlepiej sprostać Państwa potrzebom. Możemy także wystawić fakturę VAT za wypożyczenie samochodu, do odbioru w dowolnie wybranym punkcie.


Szczegóły oferty i wszelkie potrzebne  informacje znajdą Państwo na naszej stronie lub w bezpośrednim kontakcie, dzwoniąc do biura pod nr 61 849 23 57.

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!