RozwińSzukaj

Wypożyczenie samochodu One Way

Potrzebujesz wypożyczyć samochód, ale nie odpowiadają Ci standardowe warunki zwrotu? W Europcar nie zawracaj sobie tym głowy, po prostu skontaktuj się z nami, a postaramy się spełnić nawet najbardziej nieoczekiwane potrzeby. Wynajem samochodu jeszcze nigdy nie był tak prosty.

 

Jeśli chciałbyś wynająć samochód, ale potrzebujesz go zwrócić w innym miejscu niż punkt odbioru, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Wynajem samochodu One Way jest u nas standardową procedurą. Wystarczy, że w trakcie rezerwacji samochodu podasz odpowiedni punkt odbioru oraz zwrotu samochodu. Co więcej usługa One Way jest na terenie Polski bezpłatna. Jeśli chciałbyś z niej skorzystać poza granicami Polski, skontaktuj się z działem rezerwacji.

 

Rozumiemy Twoje potrzeby, dlatego za dodatkową opłatą możesz odebrać lub zwrócić samochód poza naszymi punktami. Umożliwiamy także odbiór lub zwrot samochodu w naszych punktach, ale poza ich godzinami pracy. Staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej elastyczna i jak najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom.

 

Usługa One Way pozwoli Ci niezależnie podróżować, bez konieczności powrotu do tego samego punktu niż ten, w którym odebrałeś samochód. W ten sposób nie stracisz swojego czasu ani nie przejedziesz niepotrzebnych kilometrów. Taka oferta jest niezwykle cenna szczególnie wtedy, gdy potrzebujesz przejechać np. z lotniska do innego miejsca. Dzięki niej nie narażasz się na dodatkowe koszty, a nawet zyskasz dzięki temu, że w Europcar wynajem samochodu One Way nie jest obciążony dodatkową opłatą.

Sprawdź naszą firmę i zarezerwuj samochód już teraz. Wynajem samochodu One Way jeszcze nigdy nie był tak prosty.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.