COVID-19 Informacje

RozwińSzukaj

Wypożyczenie samochodu One Way

Potrzebujesz wypożyczyć samochód, ale nie odpowiadają Ci standardowe warunki zwrotu? W Europcar nie zawracaj sobie tym głowy, po prostu skontaktuj się z nami, a postaramy się spełnić nawet najbardziej nieoczekiwane potrzeby. Wynajem samochodu jeszcze nigdy nie był tak prosty.

 

Jeśli chciałbyś wynająć samochód, ale potrzebujesz go zwrócić w innym miejscu niż punkt odbioru, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Wynajem samochodu One Way jest u nas standardową procedurą. Wystarczy, że w trakcie rezerwacji samochodu podasz odpowiedni punkt odbioru oraz zwrotu samochodu. Co więcej usługa One Way jest na terenie Polski bezpłatna. Jeśli chciałbyś z niej skorzystać poza granicami Polski, skontaktuj się z działem rezerwacji.

 

Rozumiemy Twoje potrzeby, dlatego za dodatkową opłatą możesz odebrać lub zwrócić samochód poza naszymi punktami. Umożliwiamy także odbiór lub zwrot samochodu w naszych punktach, ale poza ich godzinami pracy. Staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej elastyczna i jak najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom.

 

Usługa One Way pozwoli Ci niezależnie podróżować, bez konieczności powrotu do tego samego punktu niż ten, w którym odebrałeś samochód. W ten sposób nie stracisz swojego czasu ani nie przejedziesz niepotrzebnych kilometrów. Taka oferta jest niezwykle cenna szczególnie wtedy, gdy potrzebujesz przejechać np. z lotniska do innego miejsca. Dzięki niej nie narażasz się na dodatkowe koszty, a nawet zyskasz dzięki temu, że w Europcar wynajem samochodu One Way nie jest obciążony dodatkową opłatą.

Sprawdź naszą firmę i zarezerwuj samochód już teraz. Wynajem samochodu One Way jeszcze nigdy nie był tak prosty.

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.