RozwińSzukaj

Zapraszamy Państwa do punktu wynajmu samochodów Europcar Polska w Olsztynie. Znajdujemy się przy ul. Stalowej 4.


Olsztyn położony jest w środkowej części województwa warmińsko- mazurskiego. Od południowej strony miasto sąsiaduje z Puszczą Napiwodzko -Ramucką. Liczne jeziora znajdujące się w granicach miasta to niewątpliwie ogromna atrakcja jednak dziś Olsztyn to nie tylko ośrodek turystyczny ale przede wszystkim miasto nauki i biznesu.


Europcar Olsztyn oferuje auta zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Proponujemy Państwu różnorodne modele samochodów, w każdym z nich możemy konfigurować wyposażenie dodatkowe tj.: foteliki dla dzieci czy zestawy GPS –specjalnie dla Państwa potrzeb.  Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Przypominamy, że istnieje  możliwość odbioru auta z dowolnego miejsca. Oferujemy wynajem krótko- i średnioterminowy. Wypożyczamy także auta luksusowe przeznaczone na specjalne okazje oraz wyjazdy weekendowe. Ponadto zapewniamy usługę Assistance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. W trosce o Państwa bezpieczeństwo wszystkie nasze samochody od listopada do marca są standardowo wyposażone w opony zimowe. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej gdzie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje.


Zapraszamy również  do kontaktu z biurem pod numerem telefonu  89 533 25 06. Z przyjemnością skonstruujemy najlepszą dla Państwa ofertę oraz odpowiemy na Państwa pytania.


Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.