COVID-19 Informacje

RozwińSzukaj

Karty Europcar

Karta Privilege (imienna)

Jeśli nie wynajmujesz regularnie, korzystaj z przywilejów karty Privilege:
• natychmiastowa identyfikacja
• gwarancja zastosowania cen korporacyjnych i opcja karty płatniczej (o ile dotyczy)
• bezpłatna
• przywileje w hotelach Accor w Europie:
  - 10% zniżki w hotelach Mercure, do 25% zniżki w hotelach Novotel

  - bezpłatny parking w hotelach Suite i powitalny drink w hotelach Ibis (w Hiszpanii)

Privilege to program wynajmu samochodów, który oferuje prawdziwą wolność wyboru:
• Po prostu zrób rezerwację z dwugodzinnym wyprzedzeniem
• Podaj swój numer Europcar ID

Twoja umowa zostanie wydrukowana przed wynajmem

Wydrukuj formularz

Warunki kart Europcar oraz Ready Service


Karta Privilege Ready (imienna)

Koniec z papierkową robotą, szybka rezerwacja i odbiór samochodu
• pierwszeństwo obsługi w punkcie wynajmu
• wcześniej wydrukowana umowa

Wystarczy okazać prawo jazdy, podpisać umowę najmu, odebrać kluczyki i w drogę.
• gwarancja zastosowania cen korporacyjnych i opcja karty płatniczej (o ile dotyczy)
• bezpłatna
• przywileje w hotelach Accor w Europie:
  - 10% zniżki w hotelach Mercure, do 25% zniżki w hotelach Novotel
  - bezpłatny parking w hotelach Suite i powitalny drink w hotelach Ibis (w Hiszpanii).

Jeśli wynajmujesz regularnie, sprawdź naszą kartę PRIVILEGE READY, daje ona takie same przywileje jak karta Privilege, a ponadto: eliminuje papierkową robotę, likwidując konieczność podpisywania umowy: wystarczy okazać prawo jazdy, odebrać kluczyki i w drogę.

Usługa READY SERVICE dostępna jest w prawie 200 punktach Europcar w Europie i Australii, w których zostaniesz potraktowany priorytetowo.

Wydrukuj formularz

Warunki kart Europcar oraz Ready Service

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.