RozwińSzukaj

Karty Europcar

Karta Privilege (imienna)

Jeśli nie wynajmujesz regularnie, korzystaj z przywilejów karty Privilege:
• natychmiastowa identyfikacja
• gwarancja zastosowania cen korporacyjnych i opcja karty płatniczej (o ile dotyczy)
• bezpłatna
• przywileje w hotelach Accor w Europie:
  - 10% zniżki w hotelach Mercure, do 25% zniżki w hotelach Novotel

  - bezpłatny parking w hotelach Suite i powitalny drink w hotelach Ibis (w Hiszpanii)

Privilege to program wynajmu samochodów, który oferuje prawdziwą wolność wyboru:
• Po prostu zrób rezerwację z dwugodzinnym wyprzedzeniem
• Podaj swój numer Europcar ID

Twoja umowa zostanie wydrukowana przed wynajmem

Wydrukuj formularz

Warunki kart Europcar oraz Ready Service


Karta Privilege Ready (imienna)

Koniec z papierkową robotą, szybka rezerwacja i odbiór samochodu
• pierwszeństwo obsługi w punkcie wynajmu
• wcześniej wydrukowana umowa

Wystarczy okazać prawo jazdy, podpisać umowę najmu, odebrać kluczyki i w drogę.
• gwarancja zastosowania cen korporacyjnych i opcja karty płatniczej (o ile dotyczy)
• bezpłatna
• przywileje w hotelach Accor w Europie:
  - 10% zniżki w hotelach Mercure, do 25% zniżki w hotelach Novotel
  - bezpłatny parking w hotelach Suite i powitalny drink w hotelach Ibis (w Hiszpanii).

Jeśli wynajmujesz regularnie, sprawdź naszą kartę PRIVILEGE READY, daje ona takie same przywileje jak karta Privilege, a ponadto: eliminuje papierkową robotę, likwidując konieczność podpisywania umowy: wystarczy okazać prawo jazdy, odebrać kluczyki i w drogę.

Usługa READY SERVICE dostępna jest w prawie 200 punktach Europcar w Europie i Australii, w których zostaniesz potraktowany priorytetowo.

Wydrukuj formularz

Warunki kart Europcar oraz Ready Service

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.