RozwińSzukaj

Move safely

 

CIESZ SIĘ NAJLEPSZYMI WRAŻENIAMI Z PODRÓŻY


Gdy świat stawia czoła bezprecedensowemu kryzysowi zdrowotnemu, wdrażamy specjalne środki bezpieczeństwa, by zapewnić Ci bezpieczną podróż:


Nasze środki nadzywczajne obejmują: Politykę “zerowego kontaktu”


 Dokładne mycie i dezynfekcję punktów wynajmu oraz pojazdów


 Dystansowanie się społeczne

Nasze samochody i punkty wynajmu są dokładnie czyszczone i dezynfekowane, aby wynajem był bezpieczny.

PRZEMIESZCZAJ SIĘ ELASTYCZNIE

 

Europcar oferuje elastyczne warunki zmiany i anulowania rezerwacji, bezpłatne dla wszystkich klientów. Dokonaj zmian w swojej rezerwacji w dowolnym momencie korzystając z zakładki “zarządzaj rezerwacją”.


- Ciesz się darmowymi i nieograniczonymi modyfikacjami


- Darmowe anulowanie możliwe do 48 godzin przed planowanym odbiorem auta*
 

PRZEMIESZCZAJ SIĘ PEWNIE

 
Korzystaj z naszej bezkontaktowej obsługi
 
 
Stosujemy się do wszelkich wytycznych dotyczących higieny i dystansowania się społecznego
 

Wprowadziliśmy intensyfikację działań dotyczących czystości pojazdów.

W samochodach przeznaczonych do wynajmu, poza standardową procedurą mycia pojazdów, dodatkowo dezynfekujemy poniższe elementy:

Cleaning

 kluczyki i dokumenty

 uchwyt (zamek) bagażnika


 klamki zewnętrzne i wewnętrzne


 kierownica


 manetki wycieraczek


 manetki kierunkowskazów


 dźwignia zmiany biegów


 konsola środkowa


 radio


 klamry pasów bezpieczeństwa + guzik wypinania pasów


 lusterko wsteczne


 manetki regulacji lusterek bocznych


Wszystkie działania są prowadzone z użyciem właściwych środków dezynfekujących.

  

Odbierz, prowadź i zwróć samochód bezpiecznie
 
Jesteśmy dumni z tego, że Twoje podróżowanie z nami może być bezpieczne. Stosujemy się do wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz do rozporządzeń władz lokalnych dotyczących czystości I dezynfekcji.
 

 Wykonujemy dokładną, kilkuetapową dezynfekcję naszych samochodów


 Zdezynfekowany kluczyk/kartę do samochodu umieszczamy w kopercie i ją zamykamy


 Po zdezynfekowaniu samochód jest zamykany i oznaczany jako czysty i bezpieczny


Nasze punkty wynajmu są stopniowo ponownie otwierane
  

Tutaj możesz sprawdzić zaktualizowaną listę otwartych punktów.

*We Francji, zgodnie z rozporządzeniem z 25 marca 2020r. dostawcy usług, w tym wypożyczalnie samochodów mogą wystawić klientom notę kredytową w celu anulowania rezerwacji w okresie między 1 marca a 15 września 2020 (nie dotyczy samochodów użytkowych).

Noty kredytowe są ważne przez 18 miesięcy. Informacje dotyczące proponowanej noty kredytowej muszą zostać wysłane na trwałym nośniku (za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej) nie później niż 30 dni po rozwiązaniu umowy.
W ciągu 3 miesięcy od otrzymania powiadomienia, klient otrzyma nową propozycję usług o równowartości kwoty noty kredytowej. Klient może skorzystać z noty kredytowej w dowolnej chwili.
Jeśli klient nie wykorzysta noty kredytowej przed wygaśnięciem jej terminu, otrzyma pełen zwrot poniesionych kosztów. Zarządzenie to dotyczy wszystkich wynajmów dokonanych we Francji za pośrednictwem francuskich stron rezerwacyjnych oraz wszystkich wynajmów z punktem odbioru we Francji.Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.