RozwińSzukaj

Witamy w Europcar Polska, w oddziale w Lublinie! Jesteśmy do usług w biurze przy ul. Lipowa 13.Lublin, miasto z siedmioma wiekami wspólnej historii kilku narodowości, dzisiaj jest dynamicznie rozwijającym się miastem biznesu i nauki. Wszystkich podróżujących w celach biznesowych, ale też turystów  zapraszamy do naszego lubelskiego punktu wynajmu samochodów, mieszczącego się przy ulicy Nałęczowskiej, jednym z głównych traktów miasta.

Samochody wypożyczane w naszych biurach są wyposażane na Państwa życzenie w dowolne zestawy akcesoriów dodatkowych. Zachęcamy do wcześniejszego zaplanowania podróży i telefonicznej rezerwacji potrzebnego auta.
Europcar Polska współpracuje z firmami i klientami indywidualnymi, wypożycza samochody na umowy krótkoterminowe i średnioterminowe. Oferuje duży wybór aut dla celów podróży służbowych oraz na prywatne wyjazdy weekendowe. Proponujemy także samochody luksusowe.


Zapraszamy do Lublina i punktu wynajmu samochodów Europcar przy ulicy Lipowa 13. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Na rezerwacje i wszelkie pytania czekamy pod numerem telefonu 665 301 680.Zapraszamy!

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.