COVID-19 Informacje

RozwińSzukaj

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Lotnisko Europcar

Witamy w punkcie wynajmu samochodów Gdańsk - Lotnisko, przy ulicy Słowackiego 210a.Europcar Gdańsk – Lotnisko to jedno z dwóch naszych gdańskich punktów wypożyczania (drugi mieści się w Głównym Mieście, przy ul. Podwale Staromiejskie 94/95, nr tel. 58 341 98 43). Zapraszamy na parter głównej hali Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu i rezerwacji telefonicznej, aby mieć pewność i komfort szybkiego odbioru  potrzebnego Państwu samochodu.Jesteśmy do dyspozycji firm i klientów indywidualnych. Wynajmujemy samochody na krótkie  i średnioterminowe kontrakty, oferujemy także atrakcyjne pakiety weekendowe dla wszystkich planujących nieco dłuższy i aktywny pobyt w Gdańsku.  Wypożyczony w Europcar samochód mogą Państwo zwrócić w dowolnym punkcie wynajmu. Dlatego warto zaplanować z nami każdy etap służbowego i prywatnego pobytu w Trójmieście.Europcar Gdańsk - Lotnisko jest do Państwa dyspozycji.


Zarezewuj teraz!


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z punktem wynajmu pod numerem 58 341 98 43.

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.