RozwińSzukaj

Linie lotnicze

Partnerstwo z liniami lotniczymi


Samochód jest najbardziej powszechnym środkiem transportu i pozwala na największą niezależność podczas podróży. Nie zawsze jednak umożliwia on bezpośrednie dostanie się do obranego celu. Jeżeli zaplanowaliśmy podróż na wyspę lub odległy kontynent, jesteśmy zmuszeni skorzystać z alternatywnych środków lokomocji np. samolotu. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Europcar nawiązał współpracę partnerską z liniami lotniczymi. Do naszych programów lojalnościowych przyłączyło się aż 25 przewoźników z całego świata. Z tego powodu większość naszych placówek znajduje się w bliskim sąsiedztwie terminali lub bezpośrednio na ich terenie. Dzięki temu podróżowanie jest łatwe i wygodne, a Ty dodatkowo możesz zyskać punkty lub mile w programach linii lotniczych dla stałych klientów.

To od Ciebie zależy, kiedy zechcesz wymienić je na darmowy wynajem samochodu w Europcar!

Szczegóły dotyczące programów partnerskich oraz korzyści wynikające z naszej współpracy z poszczególnymi linami lotniczymi dostępne są na stronie www.europcar.com oraz pod numerem telefonu 48 22 255 56 00. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.