COVID-19 Informacje

RozwińSzukaj

Linie lotnicze

Partnerstwo z liniami lotniczymi


Samochód jest najbardziej powszechnym środkiem transportu i pozwala na największą niezależność podczas podróży. Nie zawsze jednak umożliwia on bezpośrednie dostanie się do obranego celu. Jeżeli zaplanowaliśmy podróż na wyspę lub odległy kontynent, jesteśmy zmuszeni skorzystać z alternatywnych środków lokomocji np. samolotu. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Europcar nawiązał współpracę partnerską z liniami lotniczymi. Do naszych programów lojalnościowych przyłączyło się aż 25 przewoźników z całego świata. Z tego powodu większość naszych placówek znajduje się w bliskim sąsiedztwie terminali lub bezpośrednio na ich terenie. Dzięki temu podróżowanie jest łatwe i wygodne, a Ty dodatkowo możesz zyskać punkty lub mile w programach linii lotniczych dla stałych klientów.

To od Ciebie zależy, kiedy zechcesz wymienić je na darmowy wynajem samochodu w Europcar!

Szczegóły dotyczące programów partnerskich oraz korzyści wynikające z naszej współpracy z poszczególnymi linami lotniczymi dostępne są na stronie www.europcar.com oraz pod numerem telefonu 48 22 255 56 00. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.