RozwińSzukaj

Wynajem samochodów Częstochowa Europcar

Zapraszamy Państwa do punktu kontaktowego Europcar w Częstochowie. Nasze biuro mieści się w Alei Najświętszej Marii Panny 9.

Częstochowa, miasto które zna chyba każdy w Polsce i na świecie, kojarzone jest przede wszystkim z widocznymi z daleka wieżami klasztoru OO. Paulinów. Właśnie niedaleko ich siedziby, w Alei NMP, głównej ulicy miasta, mieści się częstochowski punkt wynajmu samochodów Europcar.Europcar Częstochowa zaprasza do współpracy klientów indywidualnych i firmy. Oferujemy Państwu wynajem dowolnego modelu samochodu, zawieramy kontrakty krótkoterminowe i średnioterminowe, w zależności od Państwa potrzeb. Do Państwa dyspozycji oddajemy również luksusowe samochody na specjalne okazje i auta idealne na weekend, na zorganizowanie wycieczki po okolicy. Szczególnej uwadze polecamy przepiękną krajobrazowo Jurę Krakowsko – Częstochowską z mnóstwem zamków dawno temu strzegących Polski od południa. Wynajętym na weekend w Europcar Częstochowa samochodem zwiedzą je Państwo we własnym tempie i w dowolnej kolejności.Czekamy na Państwa w punkcie wynajmu Europcar w Częstochowie w Alei  Najświętszej Marii Panny 9.


Zarezewuj teraz!

Wszelkie informacje dodatkowe uzyskają Państwo pod numerem telefonu  32 284 50 86.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.