RozwińSzukaj

Koszty wypożyczenia samochodu za granicą

Jeśli chciałbyś podróżować niezależnie od biur podróży i robić tylko to, na co rzeczywiście masz chęć, wynajem samochodu jest dla Ciebie najwygodniejszym rozwiązaniem. Warto jednak sprawdzić, czy za wygodę nie zapłacisz dodatkowej ceny. Aby tego uniknąć wybierz sprawdzoną wypożyczalnię, która wiarygodnie określi cenę wynajmu samochodu i podczas płacenia rachunku nie zapewni Ci niemiłej niespodzianki.

 

Wiele wypożyczalni samochodów oferuje bardzo niskie ceny wynajmu – nie daj się na to nabrać. Najlepiej dokładnie sprawdź ofertę i wyjaśnij wszelkie niejasności, zanim okaże się, że Twoje ubezpieczenie nie pokrywa szkód w pełni bądź nie obejmuje szyb i opon samochodu. W przypadku stłuczki będziesz musiał zapłacić z własnej kieszeni, co z całą pewnością nie okaże się korzystne dla Ciebie. Bardzo często cena wynajmu samochodu nie obejmuje opłat dodatkowych, np. dodatkowej opłaty za młodocianego kierowcę. Może się też okazać, że obowiązuje Cię limit przejechanych kilometrów.

 

Warto również spojrzeć na cenę wynajmu samochodu z całkiem innej strony. Wiele wypożyczalni ma w swojej ofercie wiele promocji. Europcar przygotował serię ofert specjalnych, które zapewniają korzystne zniżki do wybranych państw. Oferty promocyjne ulegają  ciągłym zmianom, dlatego warto śledzić czy w interesującym nas kraju nie pojawiła się oferta specjalna korzystna dla nas.

 

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest Europa czy cały świat Europcar zawsze będzie z Tobą. To międzynarodowa sieć wypożyczalni samochodów z gęstą siecią punktów wynajmu i niezliczoną flotą. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i wynajęcia samochodu bez żadnego ryzyka.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.