RozwińSzukaj

Kody Acriss

Kody ACRISS


Kody ACRISS to kody kategorii pojazdów, ustalone w celu zapewnienia wspólnych standardów, używanych podczas rezerwacji usługi wynajmu samochodu poprzez automatyczne systemy rezerwacji. Kody te są także nazywane Kodami SIPP.


Pojazdy Europcar można rezerwować wyłącznie według kategorii. Jeżeli dostępność konkretnego modelu nie została formalnie potwierdzona, Europcar gwarantuje jedynie zarezerwowaną kategorię. Niektóre grupy i modele samochodów mogą nie być dostępne we wszystkich punktach Europcar.


CATEGORYTYPETRANSMISSION/DRIVEFUEL/AIR COND.
M MiniB 2-3 DoorM Manual Unspecified DriveR Unspecified Fuel/Power With Air
N Mini EliteC 2/4 DoorN Manual 4WDN Unspecified Fuel/Power Without Air
E EconomyD 4-5 DoorC Manual AWDD Diesel Air
H Economy EliteW Wagon/EstateA Auto Unspecified DriveQ Diesel No Air
C CompactV Passenger VanB Auto 4WDH Hybrid Air
D Compact EliteL LimousineD Auto AWDI Hybrid No Air
I IntermediateS Sport E Electric Air
J Intermediate EliteT Convertible C Electric No Air
S StandardF SUV L LPG/Compressed Gas Air
R Standard EliteJ Open Air Terrain S LPG/Compressed Gas No Air
F FullsizeX Special A Hydrogen Air
G Fullsize EliteP Pick up Regular Cab B Hydrogen No Air
P PremiumQ Pick up Extended Cab M Multi Fuel/Power Air
U Premium EliteZ Special Offer Car F Multi Fuel/Power No Air
L LuxuryE Coupe V Petrol Air
W Luxury EliteM Monospace Z Petrol No Air
O OversizeR Recreational Vehicle U Ethanol Air
X SpecialH Motor Home X Ethanol No Air
 Y 2 Wheel Vehicle  
 N Road ster  
 G Crossover  
 K Commercial Van/Truck  

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.