RozwińSzukaj

Wypożyczenie krótkoterminowePlanujesz podróż służbową, wybierasz się na weekend za miasto, a może na kilka dni potrzebujesz auta zastępczego? W Europcar wiemy, że wszystko może się zdarzyć. Oferujemy Ci wypożyczenie samochodu na dowolny czas.

Europcar dysponuje różnymi samochodami - wybierz auto dla siebie, znakomicie wyposażonymi, z dowolnie i zależnie od potrzeb konfigurowanymi akcesoriami dodatkowymi (GPS, fotelik dla dziecka, łańcuchy śniegowe). Zapoznaj się z kodami ACRISS, wg których klasyfikowane są samochody wynajmowane w Europcar.

Zapraszamy do 28 punktów wynajmu w największych miastach Polski, w tym na wszystkich międzynarodowych lotniskach. Zachęcamy też do kontaktu online – sprawdź sam, jak prosty i wygodny jest nasz system rezerwacji.

Zarezerwuj samochód, aby mieć pewność, że będzie na Ciebie czekał w wybranym punkcie wynajmu. Zawsze lepiej pomyśleć o tym wcześniej!

Pamiętaj, że jeśli wybierasz auto z grup Mini, Economy, Compact lub Intermediate, informację o dostępności auta z wybranej kategorii dostaniesz w momencie rezerwacji. Gdy wolisz auto z innej grupy, jego dostępność zweryfikujemy i potwierdzimy w ciągu 48 godzin.

Jeśli sobie życzysz, podstawimy zarezerwowany przez Ciebie samochód we wskazane miejsce, a po zakończeniu najmu odbierzemy go z tej samej lub innej lokalizacji (doliczając dodatkową opłatę). Czasem tak jest najwygodniej. Możesz również zwrócić auto w innym punkcie aniżeli punkt wynajmu, bez dodatkowych opłat (zapoznaj się również ze szczegółowymi warunkami wynajmu).

Naszym stałym klientom biznesowym proponujemy usługę Europcar Privilege - uproszczoną procedurę wynajmu. Ograniczamy formalności do minimum, a Ty oszczędzasz czas.

Naprawdę wiemy, że wszystko może się zdarzyć. Nie martw się, w razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance).

Wynajem auta w Europcar jest bardzo prosty. Po prostu skontaktuj się z Działem Rezerwacji: rezerwacje@europcar.pl, Infolinia 801 002 444, tel. +48 22 255 56 00 lub Zarezerwuj Online!

  

 

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.