RozwińSzukaj

ROI wypożyczania samochodów

Coraz więcej form decyduje się na korzystanie z usług wypożyczalni samochodów. Dzieje się tak dlatego, że jest to opłacalne pod względem kosztów oraz wygodne.

 

Jest kilka powodów, dla których firmy wypożyczają samochody. Decydują się  one na krótkoterminowy wynajem samochodu w sytuacji, gdy potrzebują pojazdu na krótki okres czasu, np. wtedy gdy przyjeżdża delegacja a w firmie brakuje służbowych aut. Czasem również wynajmują one samochód dla pracowników w oczekiwaniu na nowe służbowe auto lub zdarza się także wynajem samochodów dla pracowników zatrudnionych okresowo. W przypadku wynajmu długookresowego firmy czasem decydują się zastąpić leasing wypożyczeniem samochodu.

 

Jednak tym, co bezpośrednio wpływa na decyzję firm są zalety wynajmu samochodu. Przede wszystkim jest to niezwykle elastyczna forma – samochód można zwrócić bądź wynająć dodatkowy bez czasochłonnych formalności. W odróżnieniu od leasingu nie jest to zobowiązanie długoterminowe oraz nie blokuje ono w żaden sposób płynności finansowej firmy. Co więcej, to wypożyczalnia samochodów zadba o stan techniczny pojazdów i jest za niego w pełni odpowiedzialna. W razie więc jakichkolwiek kłopotów firma może liczyć na samochód zastępczy i nie odczuwa żadnych niedogodności związanych z naprawą. Inną zaletą wypożyczania samochodów jest to, że zawsze do dyspozycji firmy jest flota o średnim wieku nie większym niż pół roku. Oznacza to, że firma przez cały czas korzysta z nowego i niezawodnego samochodu, co w przypadku leasingu byłoby nie do pomyślenia. Kolejną zaletą wynajmu samochodu jest możliwość zmiany. W przypadku, gdy potrzebny jest większy samochód bądź po prostu inny model, wynajęcie takiego nie stanowi najmniejszego problemu. W przypadku kupna bądź leasingu jesteśmy związani naszym wyborem i żadna elastyczność nie może mieć miejsca.

 

Zalety wypożyczania samochodów są niepodważalne. Warto więc przekonać się o nich na własnej skórze i wynająć samochód dla firmy. Zarezerwuj wybrany samochód w Europcar i ciesz się ze wszystkich zalet wynajmu samochodu.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.