RozwińSzukaj

Korzyści biznesowe wypożyczenia samochodu – średnioterminowo

Rzeczywistość zarządzania firmą zdeterminowana jest dążeniem do racjonalnego finansowania, efektywności i postępu. Europcar oferuje Klientom Biznesowym elastyczną i bardzo atrakcyjną ofertę, która wykorzystana w odpowiedni sposób szybko stanie się katalizatorem rozwoju każdej firmy. Wystarczy powierzyć specjalistom zarządzanie samochodami i flotą, by zaoszczędzić energię, czas i pieniądze.

 

Rozważając wynajem średnioterminowy należy wziąć pod uwagę dynamikę i profil działalności firmy oraz priorytety samego Klienta – właśnie dlatego Europcar proponuje zindywidualizowaną ofertę wynajmu średnioterminowego Klientom Biznesowym, którzy cenią sobie komfort takich usług.

 

Wynajem średnioterminowy w praktyce można określić jako rozwiązanie pośrednie między wynajmem krótkoterminowym a długoterminowym (lub leasingiem). Jednocześnie jednak stanowi alternatywę wygodniejszą i łatwo dostępną, pozbawioną zupełnie niepotrzebnych i nużących formalności. Zdajemy sobie sprawę z tego, co naprawdę ważne dla Naszych Klientów i staramy się zlikwidować najdrobniejsze nawet przeszkody, utrudniające realizację ich planów.

 

Do niekwestionowanych zalet wynajmu średnioterminowego zalicza się także atrakcyjne ceny, prostą procedurę wynajmu i funkcjonalność – ten rodzaj wynajmu sprawdza się doskonale podczas kilkumiesięcznych wyjazdów służbowych pracowników lub wykonywania kontraktu w innym mieście przy zachowaniu mobilności.

 

To Klient wybiera samochód, klasę i wyposażenie, przy czym zawsze może skorzystać z fachowej porady pracowników Europcar, którzy zadbają o to, by zoptymalizować warunki wynajmu i zapewnić każdej Firmie profesjonalny i komfortowy wynajem. Stworzony kosztorys będzie obejmował wszelkie potencjalne wydatki, włącznie z ubezpieczeniem samochodu w zakresie AC, OC i NW, opłatami lotniskowymi (jeśli będą konieczne) oraz wymianą pojazdu, ułatwiając tym samym Klientom możliwość planowania dysponowania środkami finansowymi i zachowania płynności finansowej.

 

Europcar gwarantuje przy tym kompleksową obsługę techniczną wynajmowanych pojazdów oraz najwyższą jakość usług. Wynajem średnioterminowy z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Znamy współczesne administracyjne realia, nie obce nam są wszelkiego rodzaju doświadczenia w branży transportowej, od lat skutecznie świadczymy usługi Firmom w Polsce i za granicą. Warto Nam zaufać. Sprawdź naszą ofertę na naszej stronie internetowej.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.