RozwińSzukaj

Rzeczywistość zarządzania firmą zdeterminowana jest dążeniem do racjonalnego finansowania, efektywności i postępu. Europcar oferuje Klientom Biznesowym elastyczną i bardzo atrakcyjną ofertę, która wykorzystana w odpowiedni sposób szybko stanie się katalizatorem rozwoju każdej firmy. Wystarczy powierzyć specjalistom zarządzanie samochodami i flotą, by zaoszczędzić energię, czas i pieniądze.

 

Rozważając wynajem średnioterminowy należy wziąć pod uwagę dynamikę i profil działalności firmy oraz priorytety samego Klienta – właśnie dlatego Europcar proponuje zindywidualizowaną ofertę wynajmu średnioterminowego Klientom Biznesowym, którzy cenią sobie komfort takich usług.

 

Wynajem średnioterminowy w praktyce można określić jako rozwiązanie pośrednie między wynajmem krótkoterminowym a długoterminowym (lub leasingiem). Jednocześnie jednak stanowi alternatywę wygodniejszą i łatwo dostępną, pozbawioną zupełnie niepotrzebnych i nużących formalności. Zdajemy sobie sprawę z tego, co naprawdę ważne dla Naszych Klientów i staramy się zlikwidować najdrobniejsze nawet przeszkody, utrudniające realizację ich planów.

 

Do niekwestionowanych zalet wynajmu średnioterminowego zalicza się także atrakcyjne ceny, prostą procedurę wynajmu i funkcjonalność – ten rodzaj wynajmu sprawdza się doskonale podczas kilkumiesięcznych wyjazdów służbowych pracowników lub wykonywania kontraktu w innym mieście przy zachowaniu mobilności.

 

To Klient wybiera samochód, klasę i wyposażenie, przy czym zawsze może skorzystać z fachowej porady pracowników Europcar, którzy zadbają o to, by zoptymalizować warunki wynajmu i zapewnić każdej Firmie profesjonalny i komfortowy wynajem. Stworzony kosztorys będzie obejmował wszelkie potencjalne wydatki, włącznie z ubezpieczeniem samochodu w zakresie AC, OC i NW, opłatami lotniskowymi (jeśli będą konieczne) oraz wymianą pojazdu, ułatwiając tym samym Klientom możliwość planowania dysponowania środkami finansowymi i zachowania płynności finansowej.

 

Europcar gwarantuje przy tym kompleksową obsługę techniczną wynajmowanych pojazdów oraz najwyższą jakość usług. Wynajem średnioterminowy z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Znamy współczesne administracyjne realia, nie obce nam są wszelkiego rodzaju doświadczenia w branży transportowej, od lat skutecznie świadczymy usługi Firmom w Polsce i za granicą. Warto Nam zaufać. Sprawdź naszą ofertę na naszej stronie internetowej.

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.